2726
عنوان

معجزه از نماز استغاثه امام زمان

46321 بازدید | 115 پست

سلام دوستان این نماز معجزه میکنه.

ان شاءالله حاجت روا شدین یک صلوات برای من بفرستید یا دعام کنید.

متشکرم.

طریقه خوندنشم پستِ پایین میزارم

هر جا باشی دو رکعت نماز با حمد و سوره به جای آور آنگاه رو به قبله زیر آسمان بایست و بگو:

«سَلامُ اللَّهِ الْکَامِلُ التَّامُّ الشَّامِلُ الْعَامُّ وَ صَلَوَاتُهُ الدَّائِمَةُ وَ بَرَکَاتُهُ الْقَائِمَةُ التَّامَّةُ عَلَى حُجَّةِ اللَّهِ وَ وَلِیِّهِ فِی أَرْضِهِ وَ بِلادِهِ وَ خَلِیفَتِهِ عَلَى خَلْقِهِ وَ عِبَادِهِ وَ سُلالَةِ النُّبُوَّةِ وَ بَقِیَّةِ الْعِتْرَةِ وَ الصَّفْوَةِ صَاحِبِ الزَّمَانِ وَ مُظْهِرِ الْإِیمَانِ وَ مُلَقِّنِ [مُعْلِنِ‏] أَحْکَامِ الْقُرْآنِ وَ مُطَهِّرِ الْأَرْضِ وَ نَاشِرِ الْعَدْلِ فِی الطُّولِ وَ الْعَرْضِ وَ الْحُجَّةِ الْقَائِمِ الْمَهْدِیِّ الْإِمَامِ الْمُنْتَظَرِ الْمَرْضِیِّ [الْمُرْتَضَى‏] وَ ابْنِ الْأَئِمَّةِ الطَّاهِرِینَ الْوَصِیِّ ابْنِ الْأَوْصِیَاءِ الْمَرْضِیِّینَ الْهَادِی الْمَعْصُومِ ابْنِ الْأَئِمَّةِ الْهُدَاةِ الْمَعْصُومِینَ السَّلامُ عَلَیْکَ یَا مُعِزَّ الْمُؤْمِنِینَ الْمُسْتَضْعَفِینَ السَّلامُ عَلَیْکَ یَا مُذِلَّ الْکَافِرِینَ الْمُتَکَبِّرِینَ الظَّالِمِینَ؛

سلام کامل، تمام، همه‏جانبه و فراگیر خدا و درود همیشگى و برکات پاینده‏ و برازنده حق بر حجت خدا و جانشین او در زمین و تمامى سرزمین ها و خلیفه او بر همه خلق و بندگان، آن‏ که از نسل نبوّت و باقیمانده عترت و از برگزیدگان است، صاحب زمان و آشکار کننده ایمان و معلّم احکام قرآن و پاک کننده زمین و گستراننده عدالت در طول و عرض جهان‏ و حجّت پایدار، مهدى، آن امام مورد انتظار، پسندیده و فرزند امامان پاک، جانشین و فرزند جانشینان پسندیده، رهبر معصوم و فرزند پیشوایان راهبر معصوم، سلام بر تو اى عزّت‏بخش اهل ایمان و همه آنان‏ که ناتوان شان شمردند، سلام بر تو اى خوار کننده کافران‏ گردنکش و ستمکار،

السَّلامُ عَلَیْکَ یَا مَوْلایَ یَا صَاحِبَ الزَّمَانِ السَّلامُ عَلَیْکَ یَا ابْنَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْکَ یَا ابْنَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْکَ یَا ابْنَ فَاطِمَةَ الزَّهْرَاءِ سَیِّدَةِ نِسَاءِ الْعَالَمِینَ السَّلامُ عَلَیْکَ یَا ابْنَ الْأَئِمَّةِ الْحُجَجِ الْمَعْصُومِینَ وَ الْإِمَامِ عَلَى الْخَلْقِ أَجْمَعِینَ السَّلامُ عَلَیْکَ یَا مَوْلایَ سَلامَ مُخْلِصٍ لَکَ فِی الْوِلایَةِ أَشْهَدُ أَنَّکَ الْإِمَامُ الْمَهْدِیُّ قَوْلا وَ فِعْلا وَ أَنْتَ الَّذِی تَمْلَأُ الْأَرْضَ قِسْطا وَ عَدْلا بَعْدَ مَا مُلِئَتْ ظُلْما وَ جَوْرا فَعَجَّلَ اللَّهُ فَرَجَکَ وَ سَهَّلَ مَخْرَجَکَ؛

سلام بر تو اى سرورم، اى صاحب الزّمان، سلام بر تو اى فرزند رسول خدا، سلام بر تو اى فرزند امیر مؤمنان، سلام بر تو اى فرزند فاطمه‏ زهرا، سرور بانوان جهان، سلام بر تو اى فرزند امامان، آن حجّت هاى معصوم و اى پیشواى همه خلایق، سلام بر تو اى سرورم، سلامى با کمال خلوص به تو در ولایت و پیروى، گواهى می دهم که همانا تو امام راه یافته در گفتار و کردارى و تویى آن‏ که زمین را با عدل ‏وداد پر کنى، پس از آن که از ستم و جور پر شد پس خدا در گشایش کارت شتاب ورزد و آمدنت را آسان نماید.

وَ قَرَّبَ زَمَانَکَ وَ کَثَّرَ أَنْصَارَکَ وَ أَعْوَانَکَ وَ أَنْجَزَ لَکَ مَا وَعَدَکَ فَهُوَ أَصْدَقُ الْقَائِلِینَ وَ نُرِیدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَى الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَ نَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَ نَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِینَ یَا مَوْلایَ یَا صَاحِبَ الزَّمَانِ یَا ابْنَ رَسُولِ اللَّهِ حَاجَتِی کَذَا وَ کَذَا.

و زمانت را نزدیک فرماید، و بر یاران و یاورانت بیفزاید و به آنچه به تو وعده داده وفا کند که خدا راستگوترین گویندگان است که در قرآن فرموده:« و ما مى‏خواهیم‏ بر کسانى که در زمین ناتوان شمرده شده‏اند منّت نهیم و آنان را پیشوایان و وارثان قرار دهیم» اى سرورم‏ اى صاحب الزّمان، اى فرزند رسول خدا، حاجت من این و آن است.

و بجاى کذا و کذا حاجات خود را بیان کند و بگوید: فَاشْفَعْ لِی فِی نَجَاحِهَا فَقَدْ تَوَجَّهْتُ إِلَیْکَ بِحَاجَتِی لِعِلْمِی أَنَّ لَکَ عِنْدَ اللَّهِ شَفَاعَةً مَقْبُولَةً وَ مَقَاما مَحْمُودا فَبِحَقِّ مَنِ اخْتَصَّکُمْ بِأَمْرِهِ وَ ارْتَضَاکُمْ لِسِرِّهِ وَ بِالشَّأْنِ الَّذِی لَکُمْ عِنْدَ اللَّهِ بَیْنَکُمْ وَ بَیْنَهُ سَلِ اللَّهَ تَعَالَى فِی نُجْحِ طَلِبَتِی وَ إِجَابَةِ دَعْوَتِی وَ کَشْفِ کُرْبَتِی؛

در برآورده شدن حاجاتم نزد خدا واسطه شو، من با حاجاتم به سوى تو رو نمودم، چون مى‏دانم شفاعت تو نزد خدا پذیرفته‏ مى‏شود و مقام تو در بارگاهش بس ستوده است، پس به حق آن‏که شما را به امر خویش خاص گرداند و براى بیان اسرارش برگزید و به حق جایگاهى که شما در پیشگاه خدا دارید که تنها بین شما و اوست، برآوردن خواهشم و اجابت دعایم و برطرف شدن اندوهم را از خدا بخواه.»

سپس بخواه هرچه خواهى که به خواست خدا برآورده شود.

مؤلّف گوید: بهتر آن است که در رکعت اوّل این نماز پس از سوره«حمد» سوره «انّا فتحنا» و در رکعت‏ دوّم پس از سوره «حمد» سوره «اذا جاء نصر اللّه» خوانده شود.

الهی خوشبخت و عاقبت بخیر بشی خانم گل 

یه دنیا سپاس مهربون ☺️ ❤️ 🙏 

انشاالله که همگی مون حاجت روا بشیم 

💞🤲

دست هایم به  آرزو هایم نرسید!  آنها بسیار دورند.... اما درخت سبز صبرم می گوید .... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...  امام علی علیه السلام 💚 می فرمایند : ریشه قوی شدن دل ، توکل بر خداست ، خداوند، همیشه بهترین هایش را به کسانی ميدهد که در انتخابهایشان به او اعتماد و توکل میکنند 💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی خوشبخت و عاقبت بخیر بشی خانم گل  یه دنیا سپاس مهربون ☺️ ❤️ 🙏  انشاالله که همگی مون ...

ممنووون عزیزم. 

اگر تونستی نذر کن تا ۱۴روز بخونیش .هرچند یکبار هم کافیه.

ولی خودِ معجزه ست معجزه.

ان شاءالله که بیای همینجا بگی حاجتت روا شده🤩🤩🤩🤩

2728
ممنووون عزیزم.  اگر تونستی نذر کن تا ۱۴روز بخونیش .هرچند یکبار هم کافیه. ولی خودِ معجزه ست مع ...

تا چهار ده روز هر روز یک مرتبه درسته 

پس هر چند یکبار چیع متوجه نشدم

به روی چشم☺️❤️❤️

انشاالله که همیشه حال دلت خوب باشه و زندگیت پر از عاشقانه های زیبا ویاد خدا باشه 

خیر دنیا وآخرت ببینی گلم

توکل به خدا بعد از حاجت روایی 

حتما میام و میگم 

و  چله زیارت عاشورا برای خوشبختی خودت و خانوادت بر میدارم 

دست هایم به  آرزو هایم نرسید!  آنها بسیار دورند.... اما درخت سبز صبرم می گوید .... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...  امام علی علیه السلام 💚 می فرمایند : ریشه قوی شدن دل ، توکل بر خداست ، خداوند، همیشه بهترین هایش را به کسانی ميدهد که در انتخابهایشان به او اعتماد و توکل میکنند 💖
شما معجزه دیدید ؟

بله.

خیلیا معجزه دیدن.

مثلا شخصی عاشق کسی بود بعد از نماز بکلی اون حس از قلبش رفت.

یکی دیگه ازدواج.

یکی بیماری. یکی خونه .

یکی رفع اضطراب

من خودم یچیزیو از خدا میخواستم بعد از ۴ساعت خبرش بهم رسید.

@درمسیرخدا  

@mahla_m2  

@shab234  

@دختر_جذاااااب  

@سواره  

التماس دعا☺️💚

تا چهار ده روز هر روز یک مرتبه درسته  پس هر چند یکبار چیع متوجه نشدم به روی چشم☺️❤️❤️ انش ...

اره عزیزم. گفتم حتی ۱۴روز هم نخونی هیچ مشکلی نیست .یکبار هم بخونیش کافیه. 

کلا حتی بمرور خوندنش باعث میشه حضورِ امام زمان رو بیشتر حس کنی و خوشبختتر شی.

واای چه دعاهای عجیبی واسم کردی حس کردم واقعا همچین اتفاقاتی تو زندگیم میفته.

خیییلی ازت ممنونم یا امام حسین😭

اره عزیزم. گفتم حتی ۱۴روز هم نخونی هیچ مشکلی نیست .یکبار هم بخونیش کافیه.  کلا حتی بمرور خوندن ...

مطمئنمممممم که اتفاق میفته شک نکن ☺️💚

انشاالله شکر گزاریت از رسیدن به این دعا ها باشه برای حضورت تو بین الحرمین

اونجا شکر خدا رو از تحقق اینا به جا بیاری ☺️❤️

مطمئنمممممم که اتفاق میفته شک نکن ☺️💚 انشاالله شکر گزاریت از رسیدن به این دعا ها باشه برای حضورت ت ...

اصلا امروز خاص پیدا شدی عزیزم. من هر دعایی به دلم نمیشینه ولی اینا حس میکنم کارِ خدان که از زبان بنده ش جاری شده.

برام دعا کن یه حاجت چندساله دارم اونم برآورده شه. البته این نماز رو خوندم برا اونم و دقیقا یه نشونه بزرگ درجهت تحققش بهم رسید ولی تو دعام کن حس میکنم دعاهات اجابت میشن.

به به بین الحرمین.  احتمالا ده روز دیگه برم مشهد دعات میکنم تو حرم.🤩🤩🤩🤩😍😍😘😘

اصلا امروز خاص پیدا شدی عزیزم. من هر دعایی به دلم نمیشینه ولی اینا حس میکنم کارِ خدان که از زبان بند ...

☺️💞💕

لطف داری مهربون حتما به روی چشم💖 انشاالله که امضای خدا پای تک تک خواسته هات زده بشه 💚

االحمدلله 😍حسابی‌ استفاده کن لطفا سلام من حقیر رو هم به آقا جانم رضا برسون 

اانشاالله دست پر برگردی از زیارت اقا 

ممنونم عزیزم لطف میکنی ☺️❤️🙏🙏

☺️💞💕 لطف داری مهربون حتما به روی چشم💖 انشاالله که امضای خدا پای تک تک خواسته هات زده بشه 💚 ...

ان شاءالله 🤩من عاشق رنگ سبزم که ازش استفاده میکنی. راستی ما گروه حفظ قرآن هم داریم اگر دوس داشتی بیا.

میتونی بعد از حفظ سوره هم ترک بزنی از گروه .

حتما سلامتو میرسونم.🦋

ان شاءالله 🤩من عاشق رنگ سبزم که ازش استفاده میکنی. راستی ما گروه حفظ قرآن هم داریم اگر دوس داشتی بی ...

حسم اینکه رنگ سبز نشون محبت وعشق خداست ☺️💚

با کمال افتخار 🥰

ممنونم عزیزم ☺️🌹🙏🙏

2706