2733
2739
عنوان

معجزه از نماز استغاثه امام زمان

| مشاهده متن کامل بحث + 46682 بازدید | 115 پست
مرسی عزیزم،ممنونم که کمک کردی،إن شاالله منم میخونم وحاجت میگیرم،التماس دعا

خوااهش عزیزم. 

ان شاءالله 

عزیزم ما کانال نماز شب داریم پر از خاطرات بچه هایی که حاجت روا شدن 

اگر خواستی بیا عضو شو 

خیلیا با بدترین و سختترین زندگیها بهترین زندگیو ساختن الان

خوااهش عزیزم.  ان شاءالله  عزیزم ما کانال نماز شب داریم پر از خاطرات بچه هایی که حاجت رو ...

ممنونم،اما من تلگرام ندارم،هرکاری کردم نتونستم کانکت شم،توی روبیکا اگه کانالی هست لطفا معرفی کنید

چه بسیارتقدیرها که به تدبیرها می خندند...حضرت علی(ع)........مرغ زیرک چون به دام افتد تحمل بایدش....💞💞💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر جا باشی دو رکعت نماز با حمد و سوره به جای آور آنگاه رو به قبله زیر آسمان بایست و بگو:   «س ...

سلام من دیشب از این نمازی که گذاشتید اسکرین شات گرفتم انشاالله که حلال مشکلات باشه و صدقه جاریه برای حضرتعالی محسوب بشه

در اندک من تویی فراوان یارب    هرکس به کسی نازد ، من هم به علی نازم ...  لطفا اینقدر درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم 
2728
ممنونم،اما من تلگرام ندارم،هرکاری کردم نتونستم کانکت شم،توی روبیکا اگه کانالی هست لطفا معرفی کنید

عزیزم ببخشید اینقد پیام برام اومد نمیدونم چرا اینو ندیدم.

نه والا ندارم. فقط همون خاطرات تایپیکهامو بخون همش معجزه افراده

سلام من دیشب از این نمازی که گذاشتید اسکرین شات گرفتم انشاالله که حلال مشکلات باشه و صدقه جاریه برای ...

سلام بانوی پاییزی. اگر شد هرروز بخونش. من خودم دوسه بار ازش حاجت گرفتم . مگه میشه امام حی و حاضرِ ما بهش رو بندازیم و جواب نده . محاله. متشکرم

2740
خوااهش عزیزم.  ان شاءالله  عزیزم ما کانال نماز شب داریم پر از خاطرات بچه هایی که حاجت رو ...

عزیزم تازه تاپیکتو دیدم..واسه این نماز حتما باید غسل کرد؟؟ مثلا بخوام ۱۴ روز بخونمش باید ۱۴ روز رو غسل کرد؟

میشه هر کی امضام رو دید واسه رسیدن ب حاجت دلم ۵ تا صلوات بفرسته و هدیه کنه ب امام زمان عج 💚🌼...حاجت روا بشین مهربونا 🌸🌼💚

خوشبحالتون منم سال پیش این نماز خوندم ولی .....💔🚶‍♀️

التماس دعا 

💙لطفا برام دعا کنید حاجت روا بشم مشکلاتم حل بشه خیلی دلم شکسته است💔🍂  التماس دعا 🙏🏻💕.
خوشبحالتون منم سال پیش این نماز خوندم ولی .....💔🚶‍♀️ التماس دعا 

بازم بخون عزیزم. کلا محاله حاجت نده . فقط اون شکلی که تو میخوای برآورده نمیشه بلکه به بهترین روش میشه

نبابا نمیخواد . کلا غسل نیاز نداره 

هعزیزم حتما باید زیر آسمون اون دعا رو بخونیم؟

میشه هر کی امضام رو دید واسه رسیدن ب حاجت دلم ۵ تا صلوات بفرسته و هدیه کنه ب امام زمان عج 💚🌼...حاجت روا بشین مهربونا 🌸🌼💚

میگن ک باید نیمه شب خونده بشه درسته؟؟و اینک فقط دعا باید زیر اسمون خونده بشه یا خود نماز هم؟