2733
2734
عنوان

حالم از مامانم بابام اجیم حتی خودخدا متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2193 بازدید | 86 پست
سلام اگه دوست داشتی تعریف کن سر پا گوشیم

ی اجی دارم فلجه هیدروسفال هس اوتیسمم داره بخدا شبا تا صبح همش جیغ میزنه با هرچی قرص بگید خابش نمیبره.میریم ی چیزی کوفت کنیم بخوریم انقدر کتک میزنه و جیغ میزنه سرشو میکوبه زمین هیچی نمیخوریم دیگ همش درحال گریه و جیغ و اربده س.خونع مامانجونم زندگی‌میکنیم پدرمادرم جداشدن خودم بیماریم اوت کرده بدون قرص دارم سپری میکنم هیچکس نمیگ اینو ببریم دکتر درکم نمیکنن بابامم نفقه و اینا نمیده فقط داروها اجیمو میده با ایزی لایفشو.دانشگا نذاشتن برم منم رفتم سرکار با درامد کم.هرچی کار میکنم درامدم میره واس قسط و کوفت و زهرماری ک اخرشم نمیدونم  ب چی میره.بخدا بااین حالم نمیتونم دووقت برم سرکار حالم بد میشه .بخدا بعد چندسال امشب مهمونی دعوتمون کردن رفتم ب اینو اون میگم لباس دارید بدید ب من امشبو  بعدم اجیم اینقدد دادو بیداد و گریه و کتک کرد که گفتم نمیرم جشنو.بخدا دوهفتس فقط ناهار دولقمه میخورم دیگ نه شام نه صبونه هیجی هیجی.شدم مداد .همش دعوا بحث بی پولی .اینا تازه یک هزارم مشکلاتم بود

باید دیوانه تر باشیم اگرنه دیوانع خاهد کرد ما را درد دوران🙃...ی دختر قوی چیزی بود ک مجبور بودم باشم... 
 ی اجی دارم فلجه هیدروسفال هس اوتیسمم داره بخدا شبا تا صبح همش جیغ میزنه با هرچی قرص بگید خابش ...

یه سوال که شاید بی ربط به نظر بیاد،نماز میخونی؟

ممنون میشم جواب بدی چون میخوام یه چیزی بگم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه سوال که شاید بی ربط به نظر بیاد،نماز میخونی؟ ممنون میشم جواب بدی چون میخوام یه چیزی بگم

ن عزیزم خیلی وقته نمیخونم دیگ.چون وسواس جبری شدید دارم و  ی چیزایی بود که گفتم نخونم بهتره

باید دیوانه تر باشیم اگرنه دیوانع خاهد کرد ما را درد دوران🙃...ی دختر قوی چیزی بود ک مجبور بودم باشم... 
ن عزیزم خیلی وقته نمیخونم دیگ.چون وسواس جبری شدید دارم و  ی چیزایی بود که گفتم نخونم بهتره

نزار مشکلات از خدا دورت کنه

من شنیدم اگه خدا دلش واسه بنده ش تنگ شه یه بلا براش کادو میکنه که اون بنده دلش بشکنه و بیاد دوباره دست به دامن خدا بشه

بازم میگم نزار مشکلات از خدا دورت کنه

درکت میکنم میدونم خیلی داغونی میدونم دلت شکسته

ولی از هر وقت تونستی شروع کن نماز بخون برو خدا رو التماس کن

باور کن کاری برات میکنه که دیگه برات فرقی نمیکنه ویلای لواسان داشته باشی یا خواهر فلج داشته باشی و مجبور باشی کار کنی

سعی کن بیشتر به خدا نزدیک بشی باور کن خدا دوستت داره

میدونم آره با همین بلاهایی که برات نازل میکنه دوستت داره داره میگه ببین بنده ی من هنوزم بهت توجه میکنم

اگر با من نبودش هیچ میلی

چرا ظرف مرا بشکسته لیلی

طومار نوشتم 😁

قول میدی از هر وقت تونستی شروع کنی نماز بخونی؟

2731
نزار مشکلات از خدا دورت کنه من شنیدم اگه خدا دلش واسه بنده ش تنگ شه یه بلا براش کادو میکنه که اون ب ...

عزیزم مرسی بابت حرفات.هرموقه وسواسم خوب شد نماز میخونم گلم 

عزیزم اسم دخترتو انتخاب کردی بلاخره؟ 

نهههه😭😭😭

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
2738
الهی .. عزیزم. انشالا یه اسم خوب پیدا میکنید واسش . 

مرسی عزیزم انشاءالله

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
کفر نگو عزیزم ..مشکلت چیه 

امضات 😁😁😁😁😁

شخصی جهنم را برایم اینگونه توصیف کرد: در اخرین روز زندگی ات  در روی زمین شخصی که از خودت ساخته ای. شخصی که میتوانستی باشی را ملاقات خواهد کرد.
خواهش میکنم 🌹 کجای نماز وسواس داری؟وضو؟

ن گلم وقتی نماز میخونم ذهنم‌فوش میده ب مقدسات.منم هی با ذهنم دعوا میگنم بعدم خودمو میزنم

عزیزم خواهرت را نمی تونی تو یک مرکز بهزیستی جایی بزاری بعد پدرتون هزینه اونجا را بدند .  خودت ...

دلم نمیاد .بابامم نمیذاره بذاریمش.بعدم هزینع هاش خیلی بالاست واقعا نمیتونیم 

چقد من ت عم !!/😪😫

ی مرغی داریم از وختی فهمیده گرون شده دیگه تخم نمیزارع میگه منو ببرین بیمارستان سزارین هیکلم خراب میشع😅😀 کاش ی بابا پنجعلی جیبی داشتم تا هرکی میخاس نصیحتم کنه یکی میخابوند دهنش😑😬کاربری قدیمی تعلیق شده ۸بار از سال۹۵ اینجام احترام ریش سفیدمو نگه دار باهام بحث نکن😓باید یروز بشینم پای درددل هنذفریم ببینم چشه چرا اینقد ب خودش میپیچع😕😣 رو زمینی زندگی میکنیم که خودش رو ``جو``گرفتع دیگع تکلیف ادماشمعلومه😛😒آخر نفهمیدم پشم شیشع کجای شیشس😟 دوص دارم بکشم پایین به هرچی خانومه ی حالی بدم ارادتمند شما «نرخ طلا»😎
2706