2737
2734
عنوان

حالم از مامانم بابام اجیم حتی خودخدا متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2193 بازدید | 86 پست
ن گلم وقتی نماز میخونم ذهنم‌فوش میده ب مقدسات.منم هی با ذهنم دعوا میگنم بعدم خودمو میزنم

منم علتش چیعععع😓😓😓😓😓

ی مرغی داریم از وختی فهمیده گرون شده دیگه تخم نمیزارع میگه منو ببرین بیمارستان سزارین هیکلم خراب میشع😅😀 کاش ی بابا پنجعلی جیبی داشتم تا هرکی میخاس نصیحتم کنه یکی میخابوند دهنش😑😬کاربری قدیمی تعلیق شده ۸بار از سال۹۵ اینجام احترام ریش سفیدمو نگه دار باهام بحث نکن😓باید یروز بشینم پای درددل هنذفریم ببینم چشه چرا اینقد ب خودش میپیچع😕😣 رو زمینی زندگی میکنیم که خودش رو ``جو``گرفتع دیگع تکلیف ادماشمعلومه😛😒آخر نفهمیدم پشم شیشع کجای شیشس😟 دوص دارم بکشم پایین به هرچی خانومه ی حالی بدم ارادتمند شما «نرخ طلا»😎
منم علتش چیعععع😓😓😓😓😓

نمیوونم عزیزم ولی منم تازه فهمیدم که وسواس هست اسمش 

باید دیوانه تر باشیم اگرنه دیوانع خاهد کرد ما را درد دوران🙃...ی دختر قوی چیزی بود ک مجبور بودم باشم... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم علتش چیعععع😓😓😓😓😓

منم همینطورم ولی سعی میکنم کنترلش کنم😕خیلی چیز مسخره ایه واقعا

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2728
وای منم همینجوریم چجوری درمان میشه نمیدونی؟

نمیدونم گلم فک کنم رفتار درمانی

باید دیوانه تر باشیم اگرنه دیوانع خاهد کرد ما را درد دوران🙃...ی دختر قوی چیزی بود ک مجبور بودم باشم... 
ن گلم وقتی نماز میخونم ذهنم‌فوش میده ب مقدسات.منم هی با ذهنم دعوا میگنم بعدم خودمو میزنم

وقتی چنین حالتی پیش اومد ی جمله تو دلتون بگید خاموش شو ذهن من (هر خیال و فکر بدی که بهت اسیب میرسونه) سریع از فکرت میره بیرون امتحان کردم جواب داده بعدش نماز و شروع کن باور کن نصف مشکلاتت از نخوندن نمازه این و با پوست و استخونم لمس کردم امتحان کن دوست عزیزم خدا خیلی بزرگه و از جایی دستتون و میگیره که خبر ندارید چون من و از ی مشکل بزرگ نجاتم داد همه انگشت به دهن موندن دقیقا وقتی که دیگه کاسه صبرم لبریز شده بود

"و تو در پناه خدایی و او هیچ وقت دیر نمیکند"
 ی اجی دارم فلجه هیدروسفال هس اوتیسمم داره بخدا شبا تا صبح همش جیغ میزنه با هرچی قرص بگید خابش ...

عزیزم درک میکنم چی میگی 

منم یک روزی حال تو رو داشتم 

کفر میگفتم

ولی مطمئن باش یک روزی همچنین زندگیت از این رو به اون رو میشه که خودتم باورت نمیشه

یکم پدر مادرتو درک کن شاید فق پولشون در حد درمان خواهرته

خواهر بنده خداتم که گناهیی نکرده اون خودش بیشتر از همه داره عذاب میکشم تو این دنیا

مادر و پدرتم مطمئنم خیلی داغونن به خاطر خواهرت

سعی کن قوی باشی

سرکار رفتنتو ادامه بده ،همه ادمای موفق از یک جای پایین با درآمد کم شروع کردن

می‌دونم الان با خدا قهری ولی سعی کن باهاش دردو دل کنی مطمئن باش تو بهترین زمان جوابتو میده

💜I'M AN ARMY
2740

شما وسواس فکری دارید. مشاور میتونه خیلی کمکتون کنه. فکر کنم مشاورهای تلفنی رایگان هم هستند. کدوم شهرید؟

وای منم همینجوریم چجوری درمان میشه نمیدونی؟

راههای مختلف برای درمان وسواس هست. حتما برید مشاور. یه راهش اینه وقتی فکری اومد سراغتون (مثلا یه فکر ترسناک یا هر فکری که بهش وسواس دارید) پیش خودتون بگید یه ربع دیگه بهش فکر میکنم. بعد کم کم این فاصله زمانی رو بلندتر کنید نثلا بگید یه ساعت دیگه بهش فکر میکنم.

به وسواس فکری در انگلیسی میگند ocd. تو اینترنت مطالب زیادی راجع بهش هست.

اگه خیلی شدید باشه باید در کنار مشاوره دارو هم مصرف کنید.

استارتر خواهرت دست خودش نیست. میدونم خیلی سخته ولی تحمل کن و به خودت بگو همه این مشکلات موقته.

شبها حتما بهش قرص ملاتونین بدید خواب آوره و ضرری هم نداره چون یک هورمون طبیعیه که امروزه به خاطر سبک زندگی و اینکه شبها برق روشن میکنیم کمتر تو بدنمون ترشح میشه. داروخانه هم بدون نسخه میده.

هر روز دمنوش بابونه و یک فنجان عرق سنبل الطیب یا عرق اسطوخودوس به خواهرت بدید آرامشبخشه. خودت هم میتونی بخوری.

در کنارش شربت عسل و زعفران هم بخور شادی آوره برای روحیه ات خوبه.

تو اینترنت یا اینستا با متخصصینی که با کودکان اوتیستیک کار کردند صحبت کن ببین به چه روشهایی میتونید آرومش کنید.

بعضی بچه های اوتیستیک به نور یا صدای خاصی حساسند و اذیت میشند ببینید تو چه شرایطی بی قراری میکنه نذارید اون شرایط پیش بیاد.

نگران نباش هر مشکلی راه حلی داره شما فقط باید راه حل رو پیدا کنید.

تو اینستا یه خانم آمریکایی رو میشناسم خودش بیماره ولی سرپرستی ۵ تا بچه معلول از ملیتهای مختلف رو به عهده گرفته. بعضیهاشون فلجند یکی دوتاشون نابینا. پرستار هم نداره همه کارها رو خودش میکنه. جدیدا شروع کرده ادامه تحصیل. خوابش خیلی کمه فکر کنم به خاطر بیماریش. ولی به نظر آدم شادی میاد