2733
2739

کاش یکی منو بدزده کاش معتاد شم کاش خیابونی شم کاش تو پارکا میخابیدم حداقل دردم یکی بود میدونسم دردمو.توف تواین زندگی .من نمیدونم چرا این همه بچه میخان خدا نمیده بهشون بعد یکی مث ننه و  اقا ی من ک بدبخت بودن و خاک تو سر بچه داده نه یکی نه دوتا .الانم هرچی قرص از اجیم بوود رو خوردم .دیگ نایی نمونده برام 

باید دیوانه تر باشیم اگرنه دیوانع خاهد کرد ما را درد دوران🙃...ی دختر قوی چیزی بود ک مجبور بودم باشم... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کفر نگو عزیزم ..مشکلت چیه 

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
2738

به شدت معتقدم که چیزی که نکشت قوی ترت می کنه

ایمان آوردم به این جمله👍

به سراغ من اگر می آیید... نرم و آهسته بیایید... که مبادا ترکی بردارد...چینی نازک تنهایی من...https://harfeto.timefriend.net/16266025108720
وای امضات واقعیه ؟ موهام فره . یهو قند تو دلم آب شد ینی کی موهای منو میپیچیده دور انگشتش   &nb ...

عزیزم😂😂😂 افسانه است دیگه😁😁

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
پروفایل خودتی گوشیامون یکیه  

اره عزیزم

عزیزم ،هر وقت حالت بهتر شد حتما حتما کانال استاد شجاعی عضو شو و موضوع: شکر در سختی ها رو گوش کن.

همینطور  موضوع: موانع استجابت دعا 

خییییییییییلی کمکت میکنه.خیلی خیلی

آدرس کانال تلگرام و ایتاشون تو امضام هست.

یا علی 

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂