2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببخشید اگ امکان داره میشه کامل توضیح بدین چطوریه ؟ بعد که امتحان این زبانو دادین چه امتحانیه سوالاش ...

شما باید چیلز بدی که مدرک b2زبان اینالیایی بگیری 

مثل ایلتس و امتحان زبان های دیگه‌ست سوالاش 

دیگه به خوندن خودتون بستگی داره 

بعد اون هم باید تا پیش خونده باشین حتما 

مدرک زبان رو که گرفتین مدارک تحصیلیتون رو میدین ترجمه موقع ددلاین ها اپلای میکنید برای دانشگاه و رشته مورد نظرتون 

پذیرش گرفتین میرین برای ویزا شدن

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم
شما چند سالتونه چ رشته ای میخواین ؟

من ۱۸ هستم هفته دیگ هم اولین کنکورمه ، قصد دارم اینجا یه چن سال پشت سر هم کنکور بدم ببینم پزشکی میارم یا نه، اگ نیووردم قطعا میرم😁

یه کشورِ خَستَم، دور و بَرَم جنگه 🌚
2738

دوست عزیز .من فقط یه مورد میگم پزشکی ترکیه وکشورهای مثل هند فیلیپین سطح خوبی نداره حداقل دربرابر پزشکی ایران .اگه بنا به خوندن توی ترکیس خوب تو ایران بخون .به این خاطر گفتم که یه سری ازبچه هایی که میرن کشورای دیگه دوباره برمیگردن پزشکی ایرانو دیدم .واقعا سحطشون از نظر علمی پایینه .اگه دوست داری کشور دیگه ای بری ایتالیا هم پزشکی هم دندان عالیه وهمچنین آلمان. پذیرشش ن نسبت به کشورهایی مثل آمریکا خییلی راحتره .حالا بازم هرطور خودت صلاح میدونی 

🌝🌝❤❤😍
من ۱۸ هستم هفته دیگ هم اولین کنکورمه ، قصد دارم اینجا یه چن سال پشت سر هم کنکور بدم ببینم پزشکی میار ...

خوب برا چی وقتتو تلف میکنی چند سال حیف نیست؟ نهایت دو بار کنکور بده نشد برو 

2706