2737
2734

پزشکی نمیدونم ولی دندون بین ۱۵تا ۲۰ هزارتاست. بستگی ب دانشگاه و زبون تدریس داره

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما تا کجاشو پیش رفتی ؟

باید مدرک b2زبان اینالیایی بگیرم 

الان شنبه امتحان دارم برای b1
شهریور هم خدا بخواد b2 

بعد اینا اگر قبول شم مراحل اپلای سال تحصیلی جدید

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم
2728
خب ایشون اتفاقا پولدار حساب میشه ولی سه سال پشت کنکور موند...کنکور ما کلش عیراصولی هست ولی اینکه این ...

دانشگاه های تخصصی ک گرون افتضاح سالی 400 میلیون بدون ازمون 

من منظورم دانشگاه های دولتیش بود :/ 

2740
باید مدرک b2زبان اینالیایی بگیرم  الان شنبه امتحان دارم برای b1 شهریور هم خدا بخواد b2  ...

ببخشید اگ امکان داره میشه کامل توضیح بدین چطوریه ؟ بعد که امتحان این زبانو دادین چه امتحانیه سوالاش جطوریه ؟ دیپلم باید چطوری باشه و هرچی ک مهمه ممنون میشم بگید

استارتر اون کامنتت رو پیدا نکردم

ولی برای بورس اول باید مدرک زبان داشته باشی 

بعد از دانشگاه پذیرش بگیری 

بعد ویزا شی 

رفتی ایتالیا مدارکت رو بدی برای گرفتن بورسیه استانی 

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم
خب ایشون اتفاقا پولدار حساب میشه ولی سه سال پشت کنکور موند...کنکور ما کلش عیراصولی هست ولی اینکه این ...

خب گلم وقتی میگم کنکور ایران مشکل داره یعنی همین

یعنی اینقد فشار توی کنکور تجربی هست رو سه تا رشته تاپ و نقریبا غیر دست یافتنی که برای دنیا عجیبه یکی چهارسال پشت کنکورش میمونه

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
2706