2737
2734
عنوان

ب جاریم حسودیم میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1319 بازدید | 40 پست
آره مطمئنم  بردار شوهرم تا الان با هزار تا دختر بوده  با هیچ کدوم بیشتر از چند ماه نبوده ...

😂😂😂بش بگو لهنتی جذااااب

من یه دختر شاد مهربونم😍زندگی برام هر لحظش شگف انگیزه ⁦❤️⁩دلم میخواد لابلای کتابایی که با خوندم اونا تبدیل به یه دکتر با وجدان میشم غرق شم🥰گاهی وقتا توی صحرا ذهنم می دوام خیلی تند خیلییی که یکدفعه یه انسان اشنایی رو میبینم اونیکه تا حالا ندیدمش ولی برام اشناش 😍😍⁦❤️⁩البته هنوزم نمی دونم کیه 😂با هم میدوییم خیلی تند خیلیییییی موهاو دامن توی هوا در حال پروازند 😃میرسیم به یه کوه که پر از درخت و گل روش هست در حالی که دست همو گرفتیم میریم روی کوه😍😍وقتی از اونور کوه پایین اومدیم یه دختر کوچولوی نازو مهربون😘با یه پسر کوچولوی ماجراجوی هم همراهمون پایین میان ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا نامزدی به نظر من جدا شو نه بخاطر جاریت بخاطر رفتار شوهرت

روح من خیلی وقته خستس از بچگی تا الان پر از زخم و خراش تیغه اما من میخندم و میجنگم و برای ادمای اطرفم پر از ارزوهای خوبم  ❤لطفا اگه با نظرم مخالفین ریپلی نکنین خیلی مچکر❤                                                                     
آره مطمئنم  بردار شوهرم تا الان با هزار تا دختر بوده  با هیچ کدوم بیشتر از چند ماه نبوده ...

حالا دختره قشنگه ؟روابط اجتماعی ش چطوره

من یه دختر شاد مهربونم😍زندگی برام هر لحظش شگف انگیزه ⁦❤️⁩دلم میخواد لابلای کتابایی که با خوندم اونا تبدیل به یه دکتر با وجدان میشم غرق شم🥰گاهی وقتا توی صحرا ذهنم می دوام خیلی تند خیلییی که یکدفعه یه انسان اشنایی رو میبینم اونیکه تا حالا ندیدمش ولی برام اشناش 😍😍⁦❤️⁩البته هنوزم نمی دونم کیه 😂با هم میدوییم خیلی تند خیلیییییی موهاو دامن توی هوا در حال پروازند 😃میرسیم به یه کوه که پر از درخت و گل روش هست در حالی که دست همو گرفتیم میریم روی کوه😍😍وقتی از اونور کوه پایین اومدیم یه دختر کوچولوی نازو مهربون😘با یه پسر کوچولوی ماجراجوی هم همراهمون پایین میان ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦
2728

اینکه مرده با هزارتا دختر بوده همرو امتحان کرده اومده سراغ جاریت حسادت داره؟

خدایا میشه نی نی مون رو بی زحمت بدید😔خیلی وقته منتظرم..خدایا میشه اونجا مواظبش باشی و بهش بگی که مامانت خیلی دوستت داره انقد تلاش میکنه بیای تو دلش؟🥰🥰خدایا میشه بهم آرامش بدی بتونم دووم بیارم بدون اون؟خدایا میشه اجروثواب مادرهارو به منتظرای بچه هم بدی؟😔😔😔😔
نمیدونم جدا شم  پارسال خیلی بد دعوامون شد تا حدی ک ب مادرم گفتم میخوام جدا شم ولی بعدش خیلی و ...

پس هیچی دیگه موفق باشی

روح من خیلی وقته خستس از بچگی تا الان پر از زخم و خراش تیغه اما من میخندم و میجنگم و برای ادمای اطرفم پر از ارزوهای خوبم  ❤لطفا اگه با نظرم مخالفین ریپلی نکنین خیلی مچکر❤                                                                     
2738
اینکه مرده با هزارتا دختر بوده همرو امتحان کرده اومده سراغ جاریت حسادت داره؟

نمیدونم چرا اینجوری ام اصلا دست خودم نیست 

واسه یکی دعا میکنم بهترین اتفاق واسش بیوفته ولی وقتی اتفاق میوفته حسودیم میشه بعد چند دقیقه

آخه همه رفتارش بد نیست ک خوبی هاش هزار برابر بدی هاشه

خب دیگه سعی کن به خوبیاش فکر کنی

نمیدونم جدا شم  پارسال خیلی بد دعوامون شد تا حدی ک ب مادرم گفتم میخوام جدا شم ولی بعدش خیلی و ...

وابسته یا دلبسته  ....؟!ایناباهم فرق دارند دختر نکن اینکارک با زندگیت حرف یه عمره 

😊

عزیزم پارتی رفتن با سیگار کشیدن خیلی تفاوت داره 

پارتی رفتن یه نوع خیانت محسوب میشه و اینجور که مشخصه برادر شوهرت خیلی عاشق و متعهده 

حتما دختره هم خودشو خیلی دست نیافتنی نشون داده که اینقدر دارن واسش مایه میذارن شنیدی که میگن چیزی که سخت به دست بیاد قدرشو بیشتر می‌دونن 

به نظرم توام بی تفاوت باش وقتی شوهرت چیزی گفت تو بگو زندگی بقیه به ما ربطی نداره از طرفی موقع کادو گرفتن ببین چی بیشتر لازمشه اونو واسش تهیه کن

«الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم»
2706