2737
2739
عنوان

ب جاریم حسودیم میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1319 بازدید | 40 پست
عزیزم پارتی رفتن با سیگار کشیدن خیلی تفاوت داره  پارتی رفتن یه نوع خیانت محسوب میشه و اینجور ک ...

همون ک بهش نیار داره رو میگیرم ولی مسخره میکنه 

ی سری واسش ی دسته گل گرفتم رفتم دیدم بعد چند هفته مونده تو صندوق عقب ماشینش خاک شده .ی کادو ام گرفتم ک اونم تو صندوق ماشینشه از پارسال خاک بسته روشو

بعد این دختر خانمی ک میگم واسه برادر شوهرم گل گرفته بود نامزدم اورد نشونم داد گفت ببین چقدر خوشگله در حالی ک من اصلا خوشم نمیومد از اون کل 

چجوری باید دست نیافتنی بود  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم پارتی رفتن با سیگار کشیدن خیلی تفاوت داره  پارتی رفتن یه نوع خیانت محسوب میشه و اینجور ک ...

برادر شوهرمم سیگار میکشه حتی گاهی بیشتر از شوهرم 

اما مطمئنم بخاطر دختره ترک میکنه 

2728
همون ک بهش نیار داره رو میگیرم ولی مسخره میکنه  ی سری واسش ی دسته گل گرفتم رفتم دیدم بعد چند ه ...

اینم بگم عزیزم دوران دوستی با ازدواج خیلی فرق میکنه 

خیلیا تو دوستی واس هم جونشونم میدادن ولی وقتی میرن زیر یه سقف سر کوچیک ترین چیزا اختلاف پیدا میکنن

شما باهم دوست بودید یا سنتی ازدواج کردید؟ 

«الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم»
2738
اینم بگم عزیزم دوران دوستی با ازدواج خیلی فرق میکنه  خیلیا تو دوستی واس هم جونشونم میدادن ولی ...

من هنوز عقدم عروسی نکردیم 

دوست بودیم باهم 

ولی نامزدم نمیتونست کارش رو ول کنه حتی ی ساعت بیاد پیشم 

من م جاریم تک دختر بابا ش پولدار ...خودشم خوشکل...برادرشوهرم ریس یه شرکت خصوصی ...خذرررپول ..همه خانواده شوهرم موس موس میکننن براش ...ولی من  تا میتونم باهاشون  د‌وری میکنم که اذیت نشم ....فقط مراسم چیری خانواده شوهرم میبینم  برا همین بی خبری راحتم