2737
2734
عنوان

ب جاریم حسودیم میشه

1319 بازدید | 40 پست

هنوز با بردار شوهرم دوسته نه ازدواج کردن ن نامزدی 

همسنیم باهم خیلی راهشون دوره تا اینجا ۹ ساعت اینا فاصله دارن 

بردار شوهرم همش هر دو ماه  ی بار چند روز میره میبینتش هر سری ام براش کادو های میلیونی میبره 

برادر شوهرم از نامزد من کوچیک تره چند سال 

بعد شوهرم خیلی از سلیقه و کادو هایی که اون واسه بردار شوهرم میگیره تعریف میکنه ولی همش از کادو هایی که من براش میگیرم ایراد میگیره 

دختره از راه دور انقدر روش تاثیر گذاشته که دیگ پارتی اینا نمیره اونوقت نامزد من سیگار رو نمیزاره کنار بخاطر من 

میترسم از روزی ک اینا باهم ازدواج کنن میدونم واسه من خیلی سخت میشه .مخصوصا بعد اینکه دیدم نامزدم چقدر تعریف میکنه ازش

سیگارو نمیسه ترک کرد 

حالا مطمعنی ازدواج میکنن،؟

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سیگارو نمیسه ترک کرد  حالا مطمعنی ازدواج میکنن،؟

آره مطمئنم 

بردار شوهرم تا الان با هزار تا دختر بوده 

با هیچ کدوم بیشتر از چند ماه نبوده ولی با این الان نزدیک دوساله هست 

خودشم میگه فقط همینو میخوام 

2738

نمیدونم چرا پسرا از دخترای ی شهر دیگه خیلی بیشتر خوششون میاد حالا یا بحاطر دوریه که کم همو میبینن عزیزن یا چیز دیگه.اسی جاریت کجاییه؟؟

من یک زنم چلچراغ خونه. گرما بخش زندگی.لبریز از ارامش و حیا.ارزش من خیلی بالاست اونقدر که نزارم تنم باعث لذت رهگذر بشه.زن یعنی شکوه یعنی قدرت یعنی تولد یعنی گریه ی فرشته هنگام افرینشم.زن باشیم چون زن یعنی همه چیز💞💖💞
زندگی بقیه به شما چه ربطی داره؟کم مقایسه کنید خب

اصلا دست خودم نیست 

نمیدونم مشکلم چیه 

ولی از اونجا ام گ پدرشوهرم رو میشناسم اینا ازدواج کنن سر تا پا دختره رو طلا میگیره و کلا عیدی اینا میبره براش 

ولی واسه من کاری نکرد 

گدا بازی در اورد 

نمیدونم چرا پسرا از دخترای ی شهر دیگه خیلی بیشتر خوششون میاد حالا یا بحاطر دوریه که کم همو میبینن عز ...

نمیتونم بگم عزیزم چون یکی از آشنا هامون رو پیدا کردم تو سایت ولی دختره فامیله 

نمیتونم بگم عزیزم چون یکی از آشنا هامون رو پیدا کردم تو سایت ولی دختره فامیله 

اهان باشه.اسی منم شوهرم از ی شهر دیگه اومد خواستگاریم اونم به التاس افتاد تا خانوادش راضی بشه.الانم عشقش به من زبانزده خاصو عامه دلیلش بنظرم دوریه وگرنه من هیچ برتری نسبت به دیگران ندارم

من یک زنم چلچراغ خونه. گرما بخش زندگی.لبریز از ارامش و حیا.ارزش من خیلی بالاست اونقدر که نزارم تنم باعث لذت رهگذر بشه.زن یعنی شکوه یعنی قدرت یعنی تولد یعنی گریه ی فرشته هنگام افرینشم.زن باشیم چون زن یعنی همه چیز💞💖💞
2706