2737
2739
عنوان

شوهرم بهم ماهیانه نمیده

| مشاهده متن کامل بحث + 1024 بازدید | 73 پست
من برام همه چیز می‌خره ولی میگم حداقل برام یه زره پول هر ماه بریز به حسابم تا نخوام اینقد بهت بگم بز ...

من هیچی نمیخرم پول هم از خانوادم میگیرم کاش اونم چشش دنبال پول در اوردن من نبود ک من زده بشم

کاربری دست دو نفر 🥰
بیشتر برام توضیح بده 

عزیزم مثلا آرایشگاه میری بیشتر بگیر مثلا صد میشه بگو دویست اگه کارت داد به آرایشگاه بگو پول نقد بهت بده صدشو، اگرم آرایشگاه نداشت پول نقد الکی بگو کارتخوان خرابه برو بیرون نقد بکش والا مردی که اینجوری باید اینجوری پول گرفت ازش ،من خیلیا و سراغ دارم اینجوری کلی پس انداز کردن 

آخرین تیکه ی این جورچینی، ای عشق...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیشتر برام توضیح بده 

مثلا بگو فلان سرویس ظرف اشپزخونه میخوام بگیرم بیشتر از قیمت واقعیش بگیر یا قیمت کمتر بگیر بقیشو بذار حسابت بمونه..ی چیزایی خرید کن ک مردا ازش سر درنیارن...اگر میتونی هم  ی کار تو  خونه راه بنداز..انلاین  چیزی بفروش

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم مثلا آرایشگاه میری بیشتر بگیر مثلا صد میشه بگو دویست اگه کارت داد به آرایشگاه بگو پول نقد بهت ...

خوب عزیزم اینکه دزدی ازسه اون بهم اعتماد داره 

مگه میشه؟ دلی رو بشکونی؟؟؟ ولی تاوان ندی؟؟ 
2731
مثلا بگو فلان سرویس ظرف اشپزخونه میخوام بگیرم بیشتر از قیمت واقعیش بگیر یا قیمت کمتر بگیر بقیشو بذار ...

خوب عزیزم در کل خوشش نمیاد من زیاد ظرف بخرم و بعداش من خیلی دوس دارم خودم پول در بیارم او دوست نداره من بخوام کار کنم

مگه میشه؟ دلی رو بشکونی؟؟؟ ولی تاوان ندی؟؟ 

خاله من شوهرش از اوناااااست ک جییگر خون میکنن..خالم پرده دوزی میکنه ب خانما ک میان برای تسویه میگه نقد بیارن کم کم بیارن براش شوهرش ببینه اون پولارو هم برمیداره! چ برسه بخواد پول بده ب زنش! 

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
براش توضیج بده .‌بگو وقتی تو کارتم پول نیس احساس امنیت ندارم .‌حس خوبی نیس که همش بابت چیزهای کوچیک‌ ...

من دقیقا همینجوریم پول تو حسابم نباشه احساس امنیتو راحتی ندارم مخصوصا وقتی برم بیرون حتی شوهرمم پیشم باشه فایده نداره باید پولم تو حساب خودم باشه

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
وای بیاین راهنماییم کنید دیگه ای بابا 

برو تاپیک پس انداز کاربر 64azinدوستان راهکارهای خوبی میدن 

دوست داشتن رو به اونایی اختصاص بدیم که تو زندگیمون نقش داشتن نه اونایی که برامون نقش بازی کردن دوست داشتن ارزش بالایی داره هدر ندیم