2737
2739
عنوان

شوهرم بهم ماهیانه نمیده

| مشاهده متن کامل بحث + 1024 بازدید | 73 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه باباااا ازدواج کردیم 9 ساله

خب عزیزم تو این ۹ سال بهت نداده بعد الان میخای با پیامک بهش بگی؟!!! حضوری که دیدیش کارتشو بردار به خودت انتقال بده بگو لازم داشتم تمام

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2738

این ماهیانه ریختن رو خیلی از اقایون قبول نمیکنن و من دیدم میگن حس بدی بهشون میده

انگاری کارگر گرفتن هرماه بخواین یه مبلغی رو به عنوان حقوق بدن

میتونی هرزمان خواستی بهش بگی مثلا میخوام لباس بگیرم بزن به حسابمم 

البته اینم دیدم که اقایون خودشون میان خرید یا کارت خودشون رو میدن میگن با همین خرید کن

بهترین راه میتونه این باشه که بگید میخواید پس انداز کنید هر ماه یه پولی بریزه خودش هرچقدر خواست یا دستی بده روزانه ۱۰ تومن

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
تازه میگه برو خودت پول درآر من کاری ندارم باهات

من برام همه چیز می‌خره ولی میگم حداقل برام یه زره پول هر ماه بریز به حسابم تا نخوام اینقد بهت بگم بزار کار کنم اصلا نمی ار 

مگه میشه؟ دلی رو بشکونی؟؟؟ ولی تاوان ندی؟؟