2733
2739
عنوان

شوهرم بهم ماهیانه نمیده

| مشاهده متن کامل بحث + 1024 بازدید | 73 پست
اینجور مواقع باید سیاست داشته باشی مثلا ی بار که بیرون بودی بگو ی شال یا ی کفش دیدم اینقد قشنگ بود د ...

خیلی راه خوبی بود میرم امتحان میکنم😂 بیچاره شوهره 

شغل مردم من جان دادن است            جان دادن در جاده های ناهموار.          جان دادن در ته دره ها.    جان دادن در هوتک ها.    جان دادن در شکم تمساح ها.    جان دادن درمیان دود گازوئیل ها.     جان دادن در میان انبوهی از رگبار گلوله ها.     شغل مردم من جان دادن است 🙃
رودر رو بگو عزیزم شاید یهو پیش اومد تو خونه نبودی من پول لازم یهو با خاهری مادری کسی رفتم بازار یل ک ...

آره همین ک میخوای بگی انگار داری گدایی میکنی 

مگه میشه؟ دلی رو بشکونی؟؟؟ ولی تاوان ندی؟؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ظرف مثال زدم..خیلی چیزای دیگه ی نفر مثلا ارایشگاه مثال زد..چیزایی ک مردا نمیتونن دخالت کنن خرید کن ب ...

من اصلا سیاست های زنانه ندارم یعنی خودم نخواستم گاهی اذیتش کنم برام بگو اینجور موقع ها چ جوری باهاش رفتار کنم آخه اون خیلی سن و سالش از من بیشتر فک میکنه بابامه هر چی گفت باید گوشش بگیرم منم زودی عصبی میشم اونم بیشتر لج میکنه چ رفتارهایی باهاش داشته باشم 

2728

آیا باهاش قهر کنم یا برم دوروبرش اونوقت نمیگه بخاطر پول باهام مهربون شدی اونوقت تا هر بحثی بشه بگه برات دیگه ماهیانه نمیریزم؟ آخه اخلاقش اینجوریه... چیکار کنم 

آیا باهاش قهر کنم یا برم دوروبرش اونوقت نمیگه بخاطر پول باهام مهربون شدی اونوقت تا هر بحثی بشه بگه ب ...

من ک مجردم از تجربه ای ک از اطرافیانم دیدم برات گفتم...

بنظر من قهر فایده ای نداره و کاری رو جلو نمیبره مرد خودش باید قدردان زحماتی ک شما تو خونه دارید انجام میدین باشه..بعضی مردا هستن هرکارشون کنی تغییر نمیکنن ..بابای من هم هرچی مامانم میگه ماهانه واریز نمیکنه میگه این کارت اینم پول هرچی میخوای بخر..ولی مامانم سیاست نداره خوشش نمیاد ..اگر میخوای سیاست بخرج بدی با توجه ب شرایطت فکر کن بهترین کار چیه..اگرم بیخیالی و برات مهم نیست سخت نگیر و از کارت همسرتون استفاده کن بگو خودت گفتی از کارت بردارم ! وقتی خرج زد بالا خودش ماهانه براتون میریزه

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ک مجردم از تجربه ای ک از اطرافیانم دیدم برات گفتم... بنظر من قهر فایده ای نداره و کاری رو جلو نم ...

یعنی اگه کارتشو بردارم ازش استفاده کنم دید ک داره روش فشار میاد اگه چیزی گفت بهش میگم من بهت گفته بودم ک برام ماهیانه بریز کاریت ندارم 

یعنی اگه کارتشو بردارم ازش استفاده کنم دید ک داره روش فشار میاد اگه چیزی گفت بهش میگم من بهت گفته بو ...

از این اخلاقا داره ک فاکتور خرید بخواد ازت؟ مثلا بگو ببینم چیا خریدی حساب کتاب کنه؟

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
از این اخلاقا داره ک فاکتور خرید بخواد ازت؟ مثلا بگو ببینم چیا خریدی حساب کتاب کنه؟

نه نمیپرسه ولی بعضی موقع شک میکنه میگه بیار ببینم فقط میخواد اون چیزو ببینه وگرنه حساب کتاب نمیکنه 

چقدر خووووب 👌 قدرشو بدون👌

قربونت عزیزم واقعا میگم اصلا بهم بی احترامی نمیکنه خیلی دوسم داره ولی غرورش اجازه نمیده ابراز کنه خیلی چیزا برام میگره