2733
2739

کرمانم اگه بخاین شهرستان هم میفرستم قیمت ۳۰ سوپر مارکت ۴۱ هست. و اینکه کاملا بهداشتی حدود ۲۰ و خوردی شیشه هستن درب هاشونم نو تهیه کردیم ک بهداشتی باشی باخیار سوپر هم درست شده در ضمن اینارو مامانم درست کردم و واقعا هم با سلیقه ست عکسم میزارم.و مامانم واسه خودمون درست کرده ینی دیگه کم نزاشته فقط چون تعدادش زیاد بود گفت میتونی ۲۰و خوردیشو بفروشی واسه خودت اگه میخای😂😂منم از خدا خواسته

میشه یه صلوات بفرستین واسه براورده شدن خواسته هام🌹🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

وای وای واااای

موادای من کوش😋

وای وای واااااای

میرم از هوش😋😋

🙏🏻لطفاً برای شادی و آرامش روح همهء اموات و پدر عزیزم، هر ذکری رو که دوست داشتید، قرائت کنید...😭💔😞  #←🌸💚بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحــْــمٰنِ الرَّحِیــْـمِ💚 {وَ ذَالنـُّونِ إِذْ ذَهَبَ مُغَاضِبًا فَظَنَّ أَنْ لَنْ نَقـْدِرَ عَلَیْهِ فَنَادَیٰ فِی الظُّلُمَاتِ أَنْ لَا إِلـَٰهَ إِلَّا أَنــْـتَ سُبــْـحَانَکَ إِنِّي کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِیْنَ (۸۷) فَاسْتَجَبــْــنَا لَهُ وَ نَجَّیــْــنَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَ کَذَٰلِکَ نُنـْجِی الْمُؤْمِنــِــیْنَ (۸۸)}💚🌸
2706