2752
2734
عنوان

یه حس خوبی دارم انگار بهم اسکار دادن😂😂😂+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 880 بازدید | 80 پست
ای شیطون معلومه خودت حامی حس ششمی هستیا😉😂😂

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣نه میگم مثلا کسی باشه ک حامیشون باشه خیلی معنیه اخه یعنی چیییییی مثلا چه کار مهمیه من خودم اوایل قبول داشتم ولی بعدش یکم منطقی تر شدم 😄

نه اصلا حس ششمی بنظرم وجود نداره و اگه باشه هم اینجا چیکار داره😂😂😂

من حس ششمم 

اما حس ششمم فقط راجب زندگی خودم و وقوع اتفاقات اطراف خودم درسته و کار میکنه نه از رو مجازی و دیگران  

مثالا خوابهام درست درمیاد و قبل یه اتفاق از قبلش به دلم یه چیزایی میفته یا حالا استرسی 

اونایی که از مجازی برات تصور میکنن دروغگوند 

لطفا لایک نکنید ممنونم .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دقیقااا😂😂 یکی هم الان گفت که سوال الکی میپرسی و جوابش هم الکی میگیرژ😂😂

تازه الان طرفدارشم اینجاست 😂😂😂😂

میدونی قضیه چیه مردم ما دنبال یه روزنه امیدن ولی همیشه به اشتباه نه از روی منطق از روی احساس 

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
2740
خانوما من خودم حس ششمی ام بیاین از من بپرسین اسی بی ادب و ولش کنید😁 ( ستاد حمایت از حس ششمی های ...

من چند سالمه؟

مدیونی از اطلاعات کاربریم ببینی😂

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔

حس ششمی  راستش منم باور نمیکنم دیگه. ولی ی حسه ک شاید هممون گاهی قبل رخ دادن بعضی اتفاقات متوجهش میشیم ن اینکه سریع طرف ی سوال میپرسه که رلم دوستم داره یا ن یا چ رنگی پوشیدم شوهر میکنم و....جواب بدی 

مگ شانسی بشه طرفم باورش میشه😑

من به خواسته هایم قول رسیدن دادم🌈
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣نه میگم مثلا کسی باشه ک حامیشون باشه خیلی معنیه اخه یعنی چیییییی مثلا چه کار مهمیه من ...

ببخش اشتباه متوجه شدم بد رسوندی خواهر🫠 ولی خوب نمیشه به کسی هم خرده گرفت هرکسی با یه چیزی دلش خوشه ..

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود