2752
2734
عنوان

باز شدن بخیه زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 3134 بازدید | 60 پست
منم اصرارم رو طبیعی بود خیلی دوست داشتم تجربه کنم خیییلی راستش الان بخاطر اینکه یکم بدنم فرمش بد شد ...

گشاد هم شده ؟؟؟؟؟ وای من خیلی حالم بده اوضاع اونجامو‌میبینم قبلا یه نخی از توش بیرون بود امشب هر چی نگاه کردم اون نخ نیست و سپراخش قشنگ بازه بازه گشاااده خیلی یعنی جمع میشه باز ؟؟؟ 

یه پماد بهم داده موپروسین خودشم همینا گفت که با شامپو بچه بسورم  گفت فعلا تقویتی هاتو قطع کن ی ...

منم همین کارو کردم و سشوار کشیدم بعد ی مدت خوب شد

حتما روزی ۳ بار بشور حتمااااا

چیزی نیست زودی خوب میشی ولی لامصب خیلی اذیت میکنه.

تقویتی هاتو چرا گفته قطع کنی؟

حالا ب حرفش گوش کن بلاخره متخصص

ان شاالله زود خوب میشی من چون رفتم رو چهار پایه روز ۷ زایمانم فکر میکنم از اون باز شدن بخیه هام.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گشاد هم شده ؟؟؟؟؟ وای من خیلی حالم بده اوضاع اونجامو‌میبینم قبلا یه نخی از توش بیرون بود امشب هر چی ...

خدا نکشتتتت دختر🙂یاد خودم افتادم وقتی دیدم تو آینه اصلا تعجب کردم تا چند ساعت قشنگ تو فکر بودم ولی جمع جمع شد

اصلا نگران جمع شدنش نباش

حستو قشنگ میفهمم

آقا تورو خدااا بهم بگو الان خوبی ؟ گشاد نشدی ؟؟؟؟ مول اولش میشه ؟؟؟؟ 

بخدا بچه من ۱۶ ماهشه جمع شدم ولی ن مثل اول نشدم شاید نیم سانت باز تر از اول 

ب دکترم گفتم گفت طبیعیه ب مرور جمع میشه

جایه بخیه هام اصلا نموند

خدا نکشتتتت دختر🙂یاد خودم افتادم وقتی دیدم تو آینه اصلا تعجب کردم تا چند ساعت قشنگ تو فکر بودم ولی ...

وای خدارو شکر من خیلی نگران این موضوع ام واقعاااا برا یه زن سخته اگه شوهرش بهش بگه مثلا مثل قبل نیستی دیگه 😔 آدم داغون میشه 

بخدا بچه من ۱۶ ماهشه جمع شدم ولی ن مثل اول نشدم شاید نیم سانت باز تر از اول  ب دکترم گفتم گفت ...

خدارو شکر خدا بچه ی گلتو برات حفظ کنه شیرش که میدی به بچه منم دعا کن ریفلاکس معده داره خیلی جبغ میزنه شبا و درد میکشه زردی هم داره ۲ شب تو دستگاه بود تو بیمارستان من خیلی غصه اشو میخورم دارم داغون میشم از غصه 

سلام عزیزم اصلا نگران نباش اگه سوال تو ذهنته از دکترت برس وظیفشه جوابتو بده و از نگرانی در بیاره من خیلی واسم مهم بود واژن تغییر نکنه خب تغییر کرد اوایل کارم گریه بود ولی اول بگم نگین هی شوهرم راضی باشه کاری که شده اونا خودشون خواستن بعد واژن جمع میشه گشاد نمیمونه فقط وسایل سنگین بلند نکن که افتادگی نگیری دستشویی از توالت فرنگی استفاده کن زود رابطه نداشته باش مراقبت کن کلا.من خودم بعدش پشیمون شدم حتی برای به دوم میترسم ولی با اینکه زایمانم افتضاح بود بعد دو سال و نیم به حالت عادیم برگشتم 

خدارو شکر خدا بچه ی گلتو برات حفظ کنه شیرش که میدی به بچه منم دعا کن ریفلاکس معده داره خیلی جبغ میزن ...

فدای تو خدا بچه شمارو هم نگه داره عزیزم

قدمش مبارکتون باشه💓

ببرش دکتر واسخ ریفلاکس دارو میدن بهش زردی ام ک طبیعی ناراحت نباش عزیزم

اینا تو هنه بچه ها هست بچه من ریفلاکس پنهان داشت

فدای تو خدا بچه شمارو هم نگه داره عزیزم قدمش مبارکتون باشه💓 ببرش دکتر واسخ ریفلاکس دارو میدن بهش ...

دارو داده گلم دکتر من سه تا دکتر بردمش حالا این آخری دارو هاش خیلی آرومش کرده 

من بخیه هام باز شدن هر روز رب ساعت دود عنبر نسا میدادم. بعد شستشو با سشوار خشک میکردم. البته دکترم بهم دارو داد اسمش یادم نیس. دود دادن خیلی اثر داده. یه ماه درگیر بودم ولی خداروشکر خوب شدم. ان شاالله که شما هم زودتر خوب بشید

خدایا تو از دلم خبری داری خواهش میکنم کمکم کن به خواسته ام برسم 
من امروز دکتر بودم بهم گفت ورم داره و عفونت نگفت باز شده بعد یه دستگاهی بود منو خوابوند زیرش کلی از ...

عزیز کل واژن رو که بخیه نمیکنن جر خوردگیا رو بخیه میزنن

خوشبختی این نیس که هرچی دوست داری داشته باشی،خوشبختی یعنی هرچی که داری دوست داشته باشی.خدایا بخاطر هرآنچه از فضلت به من بخشیدی و هرآنچه صلاح ندانستی و نبخشیدی تورا شاکرم.
2706