2737
2734
عنوان

باز شدن بخیه زایمان طبیعی

3081 بازدید | 60 پست

سلام دوستان ببخشید کسی تجربه داره که بخیه های زایمان طبیعیش باز بشن ؟؟؟؟؟ لطفا اگه‌کسی هست بهم تجربه اشپ بده من الان ۱۲ روزه زایمان کردم 

چرا باز شد 🥺

برو‌دوباره بخیه بزنهه دکتر

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
چجوری باز شده. خوب دختر خوب چرا مواظب نبودی

من بهم اکسیژن زدن

اکسیژن اگه تجربه داشته باشید بعدش دهن کلا زخم میشه و حالتی مث سرماخوردگی شدید میده

من بعد زایمان چنان سرفه هایی میکردم بخیه ام یه میلیمتر وا شد

دردش سدید بود رفتم دکتر گفت بخیه نمیخواد خودش جوش میخوره

اگه زیاد باشه که دردش کشنده میشه

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
اگه بیتشون فاصله افتاده نگران نباش منم فکر میکردم باز شدن ولی کم کم جمع شدن 

من امروز دکتر بودم بهم گفت ورم داره و عفونت نگفت باز شده بعد یه دستگاهی بود منو خوابوند زیرش کلی از تو رحمم ترشح اومد بیرون بعد دارو داد گفت برو یه هفته دیگه بیا معاینه من اومدم خونه آینه گذاشتم الان دیدم کامل بازم اصلا بخیه ای دیگه در کار نیست 😐

من امروز دکتر بودم بهم گفت ورم داره و عفونت نگفت باز شده بعد یه دستگاهی بود منو خوابوند زیرش کلی از ...

یا خدا 

مگه میشه؟

چرا عفونت کردی

مگه شستشو نکردی این مدت؟

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2706