2733
2734
عنوان

باز شدن بخیه زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 3072 بازدید | 60 پست
تجربه زایمان طبیعی رو نداشتم عزیزم. خیلی هم ازش ترس دارم. خخخخخ

نه تجربه اکسیژن رو میگم

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یا خدا  مگه میشه؟ چرا عفونت کردی مگه شستشو نکردی این مدت؟

چرا گلم هم قرص خوردم هم شستشو دادم پسرم زردی داره ۲ شب بیمارستان بالا سرش بودم خیلی اذیت شدم اصلا نتونستم به بخیه هام برسم فکر کنم از اونجا شد عفونت کرد 

من امروز دکتر بودم بهم گفت ورم داره و عفونت نگفت باز شده بعد یه دستگاهی بود منو خوابوند زیرش کلی از ...

من از اونایی که تجربه زایمان طبیعی داشتن شنیدم عنبر نسا. چندبار دود کردن خیلی زود خوب شدن. اصلا عفونت نگرفتن

2731
باز بخیه زدن ؟؟؟؟ گشاد نمیشه آدم بعدش ؟؟؟؟ وای چقدر استباهه طبیعی زایمان کردن کاش سزارین میکردم 😔

نه جابخیه هاش بازنشده پوست کناربخیه هااون بقلش پاره شده گفت بخیه نمیشه زددیگه هنوزم بعدپنج سال جاش دردمیکنه.منم قصدم طبیعیه😶سزارین نمیتونم میترسم وحشتناک

SNS😜شهرکرد💖  آدما کلاً دودسته ان*یا زرنگن یا ساده*ساده ها واسه زرنگا*سوژه ی سواستفاده🤷‍♀️
بخیه ها دونه دونه میفتن جاش ممکنه هنوز چرک و التهاب داشته باشه، حتما بعد از هر بار دستشویی با سرم شس ...

همینکارو‌مبکنم عزیزم ولی مثل اینکه باز اوکی نبوده و عفونت کرده امشب دکتر دستشو کرد توی رحمم الان حس میکنم قشنگ باز شده بخیه ها بخاطر معاینه ای کرد ولی خودش اصلا حرفی نزد فقط گفت هفته آینه برگرد پیشم 

چرا گلم هم قرص خوردم هم شستشو دادم پسرم زردی داره ۲ شب بیمارستان بالا سرش بودم خیلی اذیت شدم اصلا نت ...

گفتی ۱۲روزشه عاره؟

شاید اصن بخیه هات افتادن

دکتر چیزی نگفت؟

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2738

عزیزم با شامپو بچه بشور حتما و ی پمادی هست واسه بخیه اس اسمش یادم نیست

من بخیه های سطحیم باز شدن یعنی وقتی گلاب ب روتون دستشویی میکردم پاهامووووووو بشگون میگرفتم از سوزشش ب مرور خودش جوش خورد

منم نگاه کرده بودم اثری از بخیه نبود دکتر گفت حساسیت داشتی سطحی بار شده خودش جوش میخوره

منم خودم اصرارم رو طبیعی بود الان خیلی پشیمونم 

منم اصرارم رو طبیعی بود خیلی دوست داشتم تجربه کنم خیییلی

راستش الان بخاطر اینکه یکم بدنم فرمش بد شده پشیمونم ولی شوهرم‌میگ بهتر از اینه ک ۷ لایه پاره پورت کنن

آره گلم ۱۲ روزه نه فقط گفت وای وای خیلی ترشح داری عفونت کردی باید دارو بدم استفاده کنی 

حالا یه کم کره یا روغن زیتون بمال رو نوارت 

قبلش برو با سرم شستشو خودتو قشنگ بشور با شامپو بچه بشور

سشوار بزن

فردا برو دکتر انشاالله که چیز مهمی نیس

منم خودم اصرارم رو طبیعی بود الان خیلی پشیمونم 

خب سزارین که بخیش بیشتره.ایشالاخوب میشی زودتر

SNS😜شهرکرد💖  آدما کلاً دودسته ان*یا زرنگن یا ساده*ساده ها واسه زرنگا*سوژه ی سواستفاده🤷‍♀️
عزیزم با شامپو بچه بشور حتما و ی پمادی هست واسه بخیه اس اسمش یادم نیست من بخیه های سطحیم باز شدن یع ...

یه پماد بهم داده موپروسین خودشم همینا گفت که با شامپو بچه بسورم 

گفت فعلا تقویتی هاتو قطع کن یه هفته نمیدونم علتش چی بود و زیر یه دستگاه لیزر خوابوندم 

2706