2737
2739
عنوان

برای عروسی🌈

| مشاهده متن کامل بحث + 712 بازدید | 55 پست
به به آرمی😇😂😂💙  او همسر ته 😍😂😂😂  چشمام و ابرو هام قشنگ‌ترین عضو صورتمه  بع ...

چشم به بینی میچربه ،پس اگه توی سن پیشونی بد فورم نیستی😅(حوالی بلوغ)بذار بلند بشه

عضو گروه رز صورتی🌸وزن شروع ۵۸🌸وزن هدف ۵۳ 🌸اگه تونستین و به هر حیوونی مثل سگ و گربه خیابونی 🥺کمک کردین...لطفا بهم بگین که بهتون هدیه معنوی بدم⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بماند 😂😂  مجلس احتمالا مرد و زن قاطی هست چون عروسی پسر خالمه  میخوام دخترونه باشه سنم ...

اوکی🤗خیلی کمه😬منم سنم کمه😅😂😅پس باز بذار حتما به نظر من

عضو گروه رز صورتی🌸وزن شروع ۵۸🌸وزن هدف ۵۳ 🌸اگه تونستین و به هر حیوونی مثل سگ و گربه خیابونی 🥺کمک کردین...لطفا بهم بگین که بهتون هدیه معنوی بدم⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦💜
2731

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6683903/تايپيك-جامع-كارهايي-كه-قبل-مراسم-عروسي-و-نامزدي-بايد-انجام-دهيم?postId=195857086ارزششو داره يه بار بخوني جواب اكثر سوالا توشه

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
😂  آخه ژینا چتری یه ور میزنم بهم میاد فقط

ن من میری م 

پ کوتاع نکن 

فرق وسط بنداز

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2740
آها ممنون عزیزم حتما😊💛

🥰💃💃💃

گیسو جان عروسی خودم نیست عروسی پسر خالم و دختر خالمه 😁💛💛

😐😂😂😂😂گمون كودم عروسي

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍