2737
2734

سلام من تاپیک قبل یه آزمایش انجام دادم که یه تیکه از موهامو شب تو یه محلول گیاه اسپرک و آب خوابوندم و صبح دیدم چندان فرقی نکرده البته قابل ذکره که باید چند بار تکرار بشه تا یه ذره رنگ روشن و بور مانند بده. راستش نا امید شده بودم تا اینکه گذاشتم موی قیچی شده کامل خشک شد دیدم بله اون تار های نازک رنگ زرد مانند گرفتن.

صبر کنید الان بقیه شو میگم

بعدش تحقیق کردم و فهمیدم برای استخراج رنگ ازون گیاه یا هر گیاه دیگه ای مثل حنا که پودر ماننده حتما باید اینم آسیاب میکردم و یه جوش میدادم. خلاصه که رفتم دوباره آسیابش کردم و ایندفعه توش بابونه هم ریختم به نسبت مساوی و از الک رد کردم گذاشتم ۱۰ مین قل خورد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

و در نهایت هم یه قاشف سرکه سیب طبیعی و کاملا مطمئن ریختم توش. خلاصه که الان گذاشتم رو سرم😎😂

و ساعت ۶ که همسرم بیاد بچه رو نگهداره میرم سرمو میشورم. حین کار با موادشم دستام تنالیته زرد گرفت یکم. خیلی ذوق دارم ببینم نتیجه چطور میشه😍😍😍

2740

منم لایک کن ببینم موهای قشنگتو اسی 

خدایا سختی این زندگی رو برای من آسون گردان.خدایا صبر و بردباری منو زیاد کن 🥲💔🙏🏻                   حتی ماهی هم تا دهنش رو باز نکنه صید نمیشه.پیش هیچ کس از زندگی و راز هاتون نگین تا زمین نخورین:)😊😇
2706