2737
2734
عنوان

برای عروسی🌈

| مشاهده متن کامل بحث + 712 بازدید | 55 پست
به به آرمی😇😂😂💙  او همسر ته 😍😂😂😂  چشمام و ابرو هام قشنگ‌ترین عضو صورتمه  بع ...

چشم به بینی میچربه ،پس اگه توی سن پیشونی بد فورم نیستی😅(حوالی بلوغ)بذار بلند بشه

عضو گروه رز صورتی🌸وزن شروع ۵۸🌸وزن هدف ۵۳ 🌸اگه تونستین و به هر حیوونی مثل سگ و گربه خیابونی 🥺کمک کردین...لطفا بهم بگین که بهتون هدیه معنوی بدم⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بماند 😂😂  مجلس احتمالا مرد و زن قاطی هست چون عروسی پسر خالمه  میخوام دخترونه باشه سنم ...

اوکی🤗خیلی کمه😬منم سنم کمه😅😂😅پس باز بذار حتما به نظر من

عضو گروه رز صورتی🌸وزن شروع ۵۸🌸وزن هدف ۵۳ 🌸اگه تونستین و به هر حیوونی مثل سگ و گربه خیابونی 🥺کمک کردین...لطفا بهم بگین که بهتون هدیه معنوی بدم⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦💜
2731

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6683903/تايپيك-جامع-كارهايي-كه-قبل-مراسم-عروسي-و-نامزدي-بايد-انجام-دهيم?postId=195857086ارزششو داره يه بار بخوني جواب اكثر سوالا توشه

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
😂  آخه ژینا چتری یه ور میزنم بهم میاد فقط

ن من میری م 

پ کوتاع نکن 

فرق وسط بنداز

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738
آها ممنون عزیزم حتما😊💛

🥰💃💃💃

گیسو جان عروسی خودم نیست عروسی پسر خالم و دختر خالمه 😁💛💛

😐😂😂😂😂گمون كودم عروسي

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
2706