2737
2734
عنوان

برای عروسی🌈

712 بازدید | 55 پست

امسال یا سال آینده احتمالا عروسی داریم 

من موهام بلنده پشتش ولی جلوش الان تا بینی هست یعنی هنوز نرسیده به چانه 

حالا باز جوگیر شدم چتری کنم😂 

میگم برای عروسی خواستیم بریم جلوش رو هم بزارم بلند بشه؟ یا چتری کنم؟ 

بعد موهام رو باز یا بسته به آرایشگر بدم درست بکنه؟

•-•💗✨

درست مث من 

همیشع خدا چتری

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بستگی داره چه مدل به صورتتون میاد😕

بسته که می‌بندم بابام میگه خیلی قشنگ میشی 

و همین طور مامانم 

باز هم بهم میاد 

بعد چتری فقط وقتی یه ور میزنم بهم میاد

•-•💗✨
2738

سلام آرمی عزیز💃من زن تهیونگ و مادر کیمچی هستم🤗😎چتری زدن بیماری همه آرمی هاست 😅ببین اگه فکت کوچیکه و بینی خوبی داری ،چتری خوبه...چون بینی خیلی توی چشم مییاد،اما اگه نقطه قوت صورتت چشم و ابروت هست،چتری به هیچ عنوان

عضو گروه رز صورتی🌸وزن شروع ۵۸🌸وزن هدف ۵۳ 🌸اگه تونستین و به هر حیوونی مثل سگ و گربه خیابونی 🥺کمک کردین...لطفا بهم بگین که بهتون هدیه معنوی بدم⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦💜

باز و بسته بودن هم بستگی به سن داره ،بسته خیلی مجلسی و حالت خانومانه تری داره،چندسالته؟

عضو گروه رز صورتی🌸وزن شروع ۵۸🌸وزن هدف ۵۳ 🌸اگه تونستین و به هر حیوونی مثل سگ و گربه خیابونی 🥺کمک کردین...لطفا بهم بگین که بهتون هدیه معنوی بدم⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦💜
سلام آرمی عزیز💃من زن تهیونگ و مادر کیمچی هستم🤗😎چتری زدن بیماری همه آرمی هاست 😅ببین اگه فکت کوچیک ...

به به آرمی😇😂😂💙 

او همسر ته 😍😂😂😂 

چشمام و ابرو هام قشنگ‌ترین عضو صورتمه 

بعد بینی هم بزرگ نیست کوچیکه

•-•💗✨
باز و بسته بودن هم بستگی به سن داره ،بسته خیلی مجلسی و حالت خانومانه تری داره،چندسالته؟

بماند 😂😂 

مجلس احتمالا مرد و زن قاطی هست چون عروسی پسر خالمه 

میخوام دخترونه باشه سنم زیاد نیست کمه 

•-•💗✨
2706