2737
2739
من این دستگاه میرم الکساندریت 

برا پوست‌های روشنه 

پوست‌های سبزه یه دستگاه دیگ میرن یادم نی الان 

اگ قلبمم منت تپیدن بزاره درش میارم                                         شاید  تنها کسیو ک فراموش نکنم تویی
واسه قسمت جلو باید بخوابی ب پشت کف پاهات رو بچسبونی به هم پاهات پرانتزی باز باشه قسمت خط باسن هم ک ...

😐😑😐😑 

کاش دستگاه رو میدادن خودمون لیزر کنیم

تا گردش جهان و دور آسمان بپاست.... نور ایزدی همیشه رهنمای ماست✌️😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
با تیغ بزن فقط عالیه واقعا مال من خیلی تیره بود الان قشنگ صورتی خودم برگام ریخته یکم واضح گفتم تاثیر ...

دقیقا منم بخدا

بعضی وقتا میرم حموم میبینم رنگش باز شده میگم حالا ماه شدی😁😂😂😂

در ضمن خودت کتاب بخون اول کلمات رو بکش مثلا مــــریم بـــه مـــدرسه مـــیرودفقط اول کلمات رو کشیده ب ...

اها باشه عزیزم ممنون ازت 💋💋💋❤️❤️❤️

الهی آمین گلم برات همیشه دعا میکنم سر نماز و اذان❤️❤️

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
2738
پسر منم بهترین کلینیک مشهد میرفت پیش آقای شفا اونجا هم خیلی خوب بود مشکل من توی خونست 

عزیزدلممم

اره راست میگی کاش میرفتن تحت درمان نمیرن 

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
فدات گلم موفق باشی

قربونت بشم الهی دستت درد نکنه ایشالله خدا هرچی میخوای بهت بده مهربونم🙏🙏🙏❤️❤️❤️

2706