2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم😂پس اصرار نکن خوبی هم ب این مردا نیومده

آره والا منم دیگه اصرار نکردم گلم😂🙈

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
2731
بر عکس کارتام الان ریخام داشتم می کشبدم نیت کن اسم خودت و پسرت رو بگو

اسم خودم سودابه 

اسم پسرم کوروش 

الهی که خیر ببینی به حق علی🙏

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
2738
تحت درمان؟ گفتاردرمانی می بریش اینجا بعد سختی شادی افتاده من نیت زدم کوروش با درمان خوب میشه مثبت ...

برا منم میگیری🥰اسمم ارزو ب نیت اینکه تابستون باردار میشم یا ن🤔

تحت درمان؟ گفتاردرمانی می بریش اینجا بعد سختی شادی افتاده من نیت زدم کوروش با درمان خوب میشه مثبت ...

اره تحت درمانه عزیزم منتهی انلاین همسرم هی میگ دیگه نبرد کلی پول میدی نبر.... 

اخخخخ دلمو شاد کردی عزیزم خدا دلتو شاد کنه

خر شب با گریه میخوابم😔

عزیزم میشه برای منم بگیری 

اسمم مینا درباره زندگی مشترکم با همسرم 

و آیندم تحصیلیم 

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی                     که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
درد داره؟  من میخام اون هفته برم ولی نمیدونم کجا اخه بعصی جاها ارزونوتر میگن میگم نکنه بلد نبا ...

درد نداره مخصوصا کندلا ۲۰۲۰ی باد خنک کننده داره اصلا سوزش یا دردی حس نمیکنی

فقط جایی برو ک مطمئن باشه بعضیا شنیدم پوستشون تیره شده چون طرف بلد نبود چ درجه ای تنظیم کنه

عزیزم سختی یعنی تو زندگیم سختی هایی که هست یا برای کوروش فقط 

2706