2737
2739
واسه قسمت جلو باید بخوابی ب پشت کف پاهات رو بچسبونی به هم پاهات پرانتزی باز باشه قسمت خط باسن هم ک ...

😂😂😂😂😂😂😂😂

وایی لاناتی ترکیدما 😂😂😂😂😂😂

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگن ضرر داره یسریا 

راسته؟

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
2728
خط باسن ب شکم میخوابی با دستات باز میکنی بینش رو من خجالت کشیدم خیلی باز نکردم الان پشیمونم چون احس ...

😆😆😆😆😆😆 وای ببخشید کلی خندم گرفت پسرم میگ از چی خوشت میاد میخندی🤣🤣🤣🤣

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
میگن ضرر داره یسریا  راسته؟

میشه اینو ج بدین دوستان؟

منم میخام برم ولی از ضررش میترسم ک میگن نازایی میاره.من خودم مشکلم بزرگه .خودمم داغون نکنم یوقت

😆😆😆😆😆😆 وای ببخشید کلی خندم گرفت پسرم میگ از چی خوشت میاد میخندی🤣🤣🤣🤣

خخخ والا اول بهم گفت باسنت رو باز کن من باسنم رو دادم بالا🤭گف با دستت باز کن😏🥴کلی خجالت کشیدم گفتم بقیه خواستن جلسه اول برن سوتی ندن

بعدم خجالت بزارید کنار تا جایی ک جا داره باز کنید ک لیزر کاملا انجام بشه بعدش پشیمونی سودی نداره

2738
خخخ والا اول بهم گفت باسنت رو باز کن من باسنم رو دادم بالا🤭گف با دستت باز کن😏🥴کلی خجالت کشیدم گفت ...

وای چقد باحالی تو😂

ان شاءالله هرچی خواستی خدا بهت بده عزیزم😘

خخخ والا اول بهم گفت باسنت رو باز کن من باسنم رو دادم بالا🤭گف با دستت باز کن😏🥴کلی خجالت کشیدم گفت ...

خخخخخخخ..... 

نه من که. نمیرمممم همسرم میگ اینجوری خوبه تنوع داره 😜😜😜🙈🙈🙈

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
😂😂😂 برعکس حتما انجام بده شیو پایبن تنه خیلی سخته واقعا یکی از ضروری ترین کارهاست برای خانوما

والا هی میگم بهش هی اینو میگه روم به دیوار خواهرررر 😂😂😂😂🙈

😂😂😂 برعکس حتما انجام بده شیو پایبن تنه خیلی سخته واقعا یکی از ضروری ترین کارهاست برای خانوما

امضات چی میگه بلاااا

پسرم لکنت شدید داره خیلی نیاز دارم بهت 😔

2706