2733
2739
عنوان

ندول تیرویید

209 بازدید | 8 پست

سلام ۲ تا ندول ب سایز ۱سانت و ۸ میل و یکی دیگشم ۷ میل . از نوع بدخیم پاپیلاری خیلی میترسم منتظرم وقتم بشه برم یپش دکتر اگ کسی اطلاع داره بهم بگه از متاستاز میترسم و خیلی نکرانم کمکم کنید

ترس نداره شوهر منم بدخیم بود عمل میکنی و بعدم ید درمانی و تمام و داروهات رو میخوری 

الیته شوهر من بدشانس بود و سه بار عمل کرد و یدد مانی ولی خوب مهم نیست سرطانه خطرناکی نیست 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نترس گلم 

آن شاءالله زودی بهتر شی 🌹 

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 

مامان دو قلو ها ❤
2731

عزیزم سرطان یاندول تیروییدجزونجیبترین سرطانهاست وخیلی به ندرت متاستازمیده خواهرمنم مثل شمابودعمل کردبیمارستان امام خمینی تهران وچندبارم یددرمانی شدوتمام والانم حالش خوبه اون کلاتیروییدشودرآوردن والان قرصدلوتیروکسین میخوره فقط اصلانگران نباش فقط پیگیری منظم کن

نگران نباش جراحی میکنی تیروئیدو خارج میکنن.بعدش ید درمانی .ناهنجاری تیرویید درمان پذیرترین نوع بیماری هست نگران نباش.من سه ساله تیروییدمو خارج کردم وخدارو شکر مشکلی ندارم

خداجونم شکر😍😙❤
2740