2733
2734
عنوان

مجبورم النگوم بفروشم خیلی دوسش دارم خیلی ناراحتم خیلی

| مشاهده متن کامل بحث + 1550 بازدید | 54 پست

ببین اسی وضعیت پولدارا مثه عکسه پایینه 

بفروش راحت شو 

😁😉

به سراغ من اگر می آیید... نرم و آهسته بیایید... که مبادا ترکی بردارد...چینی نازک تنهایی من...https://harfeto.timefriend.net/16266025108720

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخری باز 

تواین گرونی آخه هیچ وقت دیگه مثل این نمیتونم بخرم چندوقت دیگه هم عروسی داداشمه

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 
2731

عزیزم. من وضعیتت رو درک میکنم. منم ی وقتی مجبور شدم ب خاطر بدهی مجردی شوهرم طلا بدم. خیلی حس بدی داشتم. چیزی نمیگفتم ولی شوهرم میگفت خنده هات دو ثانیه ام بیشتر نیس. ولی گذشت. خوبی آدمیزاد ب همینه ک فراموش میکنه

عزیزم غصه نخور، تو فامیل ما یه خانوم 28 ساله از طبقه سوم از پنجره افتاده پایین، ناراحت نشو مهم سلامتیه، اونددیگه هیچوقت نمیتونه مثل قبل سلامتیش رو بدست بیاره

دخترم یعنی زندگیم، تازه فهمیدم خدا بهم دختر داده، عشقم، نفسم، عمرم عاشقانه دوستت دارم💕💕❣️❤️💖
غصه نخور من کلی طلا داشتم.خیلی بودها.دو تا سرویس.یه تک پوش.چهارتا انگشتر .سه تا النگو.چند تا سکه همه ...

خداصبرت بده خوبه سکته نزدی

درسته ک من همیشه حرف حق میزنم ولی جان مادرتون لایک نکنید. نکنید بابا. 
بهترشو میخری بعدا

تواین گرونی هیچ وقت دیگه نمیتونم مثلشوبخرم یک مدت دیگه ام عروسی داداشمه 

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 
2738
غصه نخور من کلی طلا داشتم.خیلی بودها.دو تا سرویس.یه تک پوش.چهارتا انگشتر .سه تا النگو.چند تا سکه همه ...

وای ما هم سرمایه تو بورس از دست دادیم البته نه اندازه شما

خدا بهت آرامش بده عزیزم. امیدوارم از جای دیگه واست جبران بشه

2706