2737
2734
عنوان

مجبورم النگوم بفروشم خیلی دوسش دارم خیلی ناراحتم خیلی

| مشاهده متن کامل بحث + 1550 بازدید | 54 پست

منم پارسال همه ی طلاهامو فروختم حتی حلقمو .

چندوقت دیگه هم عروسی داداشمه 

چندوقت پیشم عروسی برادرشوهرم بود ،

مگه ارزش من به طلاعه ؟؟؟ 

رو اعتماد بنفست کار کن 

من یه گردنبند نقره داشتم که همسرم برام خریده بود همونو پوشیدم از هزار کیلو طلاعم برام باارزشتره 🧡

یه گوشواره نقره هم از قبل داشتم 

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
تواین گرونی هیچ وقت دیگه نمیتونم مثلشوبخرم یک مدت دیگه ام عروسی داداشمه 

از کجا میدونی ک دیگه نمیتونی بخری

بابا تازه اول راهی کلی وقت هست ان شاالله بهتره و بزرگترش میخری انقد از این طلاها بیاد و بره که...خداروشکر برای خرید ماشین فروش نه چیز دیگه...

واقعن سلامتی خیلی مهمتره اصلن فکرشو نکن

ما بچه بودیم می‌خواستیم خونه مون بسازیم مامانم حتی حلقشم فروخت حتی خودش میگه النگو کوچیک دستت مارک با گریه درآورده بود و چقد غصه خورده بود ولی الان سالها میگزرع چند برابرش خریدن ...خداروشکر

اصلن برای این چیزا غصه نخور

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تواین گرونی هیچ وقت دیگه نمیتونم مثلشوبخرم یک مدت دیگه ام عروسی داداشمه 

عیبی نداره تنت سلامت من هیچی طلا ندارم حتی گوشواره هیچی ها دست و بالم خالیه خالیه والا فروختم چاره چیه غصه نداره که والا غصه هم نمیخورم تنم سلامت دلم خوش

منم پارسال همه ی طلاهامو فروختم حتی حلقمو . چندوقت دیگه هم عروسی داداشمه  چندوقت پیشم عروسی ب ...

دقیقا تن ادم سالم باشه 

نخواد خرج دوا دکتر بشه . چی میشه ارزش زن به طلا نیست ک 

2728

بابا بیخیال ماشین مهم تره  ما خووستیم ماشینمونو عوض کنیم هرچی به شوهرم گفتم طلاهای منو بزار روش قبول نکرد گفت طلاهای تو برای خودته شده وام میگیرم عوض میکنم اخرم هیچی نکرد 😂😂نه طلا منو فروخت نه وام گرفت نه ماشین عوض کرد 😂

یه صلوات برای مشکلم بفرستین ممنون😍
دقیقا تن ادم سالم باشه  نخواد خرج دوا دکتر بشه . چی میشه ارزش زن به طلا نیست ک

اتفاقا زن عموم گردنبندمو دید گفت چه خوشگله ،طلا سفیده؟ گفتم نه نقره است ،گفت خیلی خوشگله هرکی پرسید بگو طلاعه .

گفتم چرا بگم طلاعه مگه طلا میخواد منو با ارزش کنه ؟ 

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
تواین گرونی آخه هیچ وقت دیگه مثل این نمیتونم بخرم چندوقت دیگه هم عروسی داداشمه

فکرشو نکن بابا مامان من انقد فروخته وخریده که نگو

زیورالات میتونی بدلیشم بگیری

ارزش طلا به اینه که نیاز داشتی بتونی بفروشی بزنی یه یه زخمی وگرنه چه اهمیتی داره

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،

من این حسو وقتایی دارم که وسایل برقی آشپزخونه خراب میشن 😆😆طلاهامو همه شو تو یه روز فروختم اصلا ناراحت نبودم اما گوشت کوب برقیم سوخت افسردگی گرفتم 😁😁😁

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 
2740

لااقل ماشین میخرین

من پیارسال ۶۵ میلیون طلا فروختم بزاریم رو پولمون خونه بهتر بخری

نه تنها نشد بخریم،شوهرمم همه پول طلاهارو داد چک پاس کرد

الانم هیچی ندارم

لااقل خونه میخریدیم دلم نمیسوخت

هربار یادش میفتم آتیش میگیرم

فکرشو نکن بابا مامان من انقد فروخته وخریده که نگو زیورالات میتونی بدلیشم بگیری ارزش طلا به اینه که ...

مامانم باهمین طلاهاش داداشمو فرستاده دانشگا

یه بار یخچال فریزر خریده

واسه زنداداشم طلا خریده

واسه خودش زمین خریده

وکلی کار دیگه

اگه میگف دس به طلاهام نمی زنم شاید بابام وسعش نمیرسید به وقتش اینکارارو بکنه

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،