2733
2734
عنوان

خانم های کرجی کمک!

14456 بازدید | 22 پست
سلام
یه دکتر زنان خوب تو کرج می خوام.برای مراقبت های بارداری یا زایمان نمی خوام.اولین باره که می خوام برم،می خوام دکتر با حوصله و خوش اخلاق و دقیقی باشه.
ممنون
برو پیش دکتر عظیمه کیان تو چها راه طالقانی بغل فروشگاه گراد یه ساختمون هست. مطبش اونجاست

میتونی 5شنبه ها بعد از ظهر هم بری کلینیک بیمارستان کسری پیش دکتر زنوزی. آخه مطب نداره

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
عزیزم من هم کرج هستم من واسه بارداری اول پیش دکتر سوسن کیانی رفتم 4 راه طالقانی ساختمان نیلوفر ولی از بس سرش شلوغه ادم رو عصبی میکنه . از ماه 3 به بعد رفتم پیش دکتر یاسمن رودنشین 4 راه طالقانی کوچه گلها روبروی البسکو ساختمان ماندگار و خیلی ازش راضیم هم اخلاقش خیلی خوبه و هم سر ساعتی که وقت داری میری داخل .
2740
منم الان پیش دکتر اصغری میرم که مامانی گفت هم خلوته هم خوشرو وبا حوصله است خوب وقت میزاره امیدوارم نتیجه بگیرم
کاش بتونم روزی یک کار رو خالصانه فقط برای تو انجام بدم ای خالق مهربانم
2706