2752
2734
عنوان

خانم های کرجی کمک!

| مشاهده متن کامل بحث + 14456 بازدید | 22 پست

خواهش میکنم اصلا اسم دکتر رودنشین رو نبرید

فقط برای پول ارزش قایل هستند ایشون

دکتر اجباری بنده در بیمارستان امام علی کرج بودن و تا آخرین لحظه برای معاینه من تشریف نیاوردن بالاخره ضربان قلب بچه من قطع شد و اومدن گفتند ببرید اتاق عمل

الانم یک سال که درد بخیه دارم

وقتی رفتم به مطب ایشون فرمودند دیگه اومدی بیمارستان دولتی چه توقعی داری بهتر از این نمیدونستم باهات برخورد کنم 

ولی واقعا تو اون ساعات یه رفتار آروم از ایشون هم برای من کافی بود که جز بی ادبی تو اون شرایط سخت ازشون ندیدم در حالی که خدا شاهده با همه دردی که داشتم صدام در نیومد

به هر حال خودش میدونه و خدای خودش الانم من دوباره باید جراحی کنم چون بخیه هام افتضاح اما خواهش میکنم شما ها جای خوب برید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خواهش میکنم اصلا اسم دکتر رودنشین رو نبرید فقط برای پول ارزش قایل هستند ایشون دکتر اجباری بنده در 

دکتر اجباری بنده در بیمارستان امام علی کرج بودن و تا آخرین لحظه برای معاینه من تشریف نیاوردن بالاخره ضربان قلب بچه من قطع شد و اومدن گفتند ببرید اتاق عمل

الانم یک سال که درد بخیه دارم

وقتی رفتم به مطب ایشون فرمودند دیگه اومدی بیمارستان دولتی چه توقعی داری بهتر از این نمیدونستم باهات برخورد کنم 

ولی واقعا تو اون ساعات یه رفتار آروم از ایشون هم برای من کافی بود که جز بی ادبی تو اون شرایط سخت ازشون ندیدم در حالی که خدا شاهده با همه دردی که داشتم صدام در نیومد

به هر حال خودش میدونه و خدای خودش الانم من دوباره باید جراحی کنم چون بخیه هام افتضاح اما خواهش میکنم شما ها جای خوب برید

سلام. دکتر عظیمه کیان واقعا افتضاحه! ضمنا شده دزد سرگردنه!! اول با پررویی چندین میلیون میگه به حساب خصوصی ام بریز، بعدا  پول بیمارستان و زایمانت جدا حساب می کنم!!!

اصلا هم قابل اعتماد نیست. ما که پشیمونیم پیشش رفتیم