2733
2739
عنوان

بنظرتون خوب جواب دادم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 847 بازدید | 65 پست
دهنتو ببند تو کی هستی که تو زندگی من دخالت میکنی،بعد قطع میکردم

باحال میشدا😂😂

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
میخوام برم....اگه قراره ارتباطی برقرار بشه باید تحت نظر مشاور باشه ‌..چون ادمای عجیبین

ولی من هر گز همچین آدمی و نمی پذیرم که خانواده با ازدواجم ناراضی باشند چون واقعا آدم اذیت میشه امیدوارم همسرت آدم خوبی باشه اگه خوب باشه ارزششو داره پاش بمونی

27سالمه  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اونا بايد بيانا ديدني زايمانت🥴

راس میگیا🤔آذر ماه زایمانمه انشالله....

میدونی من کلا نمیخواستم حالا حالاها آشتی بکنم....فقط چون پاشدن رفتن خونه مامانم استرس گرفتم میگم نکنه باید زود آشتی کنم!تو بودی چیکار میکردی؟

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
ولی من هر گز همچین آدمی و نمی پذیرم که خانواده با ازدواجم ناراضی باشند چون واقعا آدم اذیت میشه امیدو ...

بالاخره سخته..جنگ اعصابه دیگه.....

شوهرم خداروشکر خوبه....البته اکه بزارن خوب بمونه

2728
خو ب. کردی  میخواسته با این کلک تورو خفیف وتوسری خور کنه وپیش اونا خود شیرینی کنه که عقل داشتی ...

دقیقا همین نیتو داشت...منم فهمیدم حالشو گرفتم...خیلی وقت بود باید این کارو میکردم ولی از سنش خجالت میکشیدم

راس میگیا🤔آذر ماه زایمانمه انشالله.... میدونی من کلا نمیخواستم حالا حالاها آشتی بکنم....فقط چون پا ...

ببين ميومدن ديدني زايمانم باهاشون خوب برخورد ميكردم خصوصا جلو جمع 

اما ارتباط در حد هفته ايي يه بار دو ساعت همين شماره هيچ كدومم جواب نميدادم به بهونه اين كه بچه خابه گوشي رو بي صداس بعدا دير موقع يا بد موقع بوده كه بهتون زنگ بزنم همين 

اما دلت خيلي بزرگه كه عروسيت نيمدن ميخاي اشتي كني 😢پدر مادرا چه فكري ميكنن تو بهترين روز بچشون نميرن خوشحاليشو ببينن

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
عزیزم هیچوقت نزار کسی بهت زور بگی مخصوصا فامیل شوهر وگرنه یک عمرباید بهشون سواری بدی_البته باعرض معذ ...

درسته عزیزم......ما تا حالا سعی میکردیم چیزی نگیم که آدم بده نشیم...ولی حالا میبینم از همه ادم بده  خودمم......

دقیقا همین نیتو داشت...منم فهمیدم حالشو گرفتم...خیلی وقت بود باید این کارو میکردم ولی از سنش خجالت م ...

شرمنده يه سوال بكنم؟شما از لحاظ مالي خيلي پايين ترين يا فرهنگتون باهم تفاوت فاحش داره

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
2740
ببين ميومدن ديدني زايمانم باهاشون خوب برخورد ميكردم خصوصا جلو جمع  اما ارتباط در حد هفته ايي ي ...

عروسی که نیومدن تمااام فامیل گفتن تو اگه آدم باشی دیگه اسمشونو نمیاری ..... 

صبر میکنم خودشون بعد از زایمان بیان

شرمنده يه سوال بكنم؟شما از لحاظ مالي خيلي پايين ترين يا فرهنگتون باهم تفاوت فاحش داره

اونا وضع مالیشون بهتره ولی ماهم بد نیستیم....فرهنگامون تفاوت داره ولی اونا جنسشون خرابه کلا

میدونم..خودم مقصرم...هرر بار زنگ میزد فضولی میکرد نمیتونستم جوابشو بدم..اینبار عزممو جزم کردم

خیلی خوب ج دادی 

پررو پررو میگه مامانتو ول کن بچسب ب خانواده شوهرت 

خدا کنی عقل لطفا ! 

دیگه ب احدالناسی اجازه دخالت نده 

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
عروسی که نیومدن تمااام فامیل گفتن تو اگه آدم باشی دیگه اسمشونو نمیاری .....  صبر میکنم خودشون ...

والا بي راهم نميگن از طرفيم تو نري شوهرت ميره طرف اونا پس راه تو عاقلانه تره

اونا وضع مالیشون بهتره ولی ماهم بد نیستیم....فرهنگامون تفاوت داره ولی اونا جنسشون خرابه کلا

وای منم بدم‌میاد یکی باهام دستوری حرف بزنه منم ازاین آدما اطرافم دارم...خودشون بددددترن اونوقت بمن دستور میدن...راستی مونیکا خانواده شوهرت میدونن بارداری؟

وای منم بدم‌میاد یکی باهام دستوری حرف بزنه منم ازاین آدما اطرافم دارم...خودشون بددددترن اونوقت بمن د ...

آره میدونن......

2706