2752
2734
عنوان

بنظرتون خوب جواب دادم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 850 بازدید | 65 پست
آره دیگه...اشتباه کردم....میدونستم اینجوری میشه‌..چون میشناختمش چه پرروییه...ولی روم نشد از اول

اينو بكن الگوي راحت 

من شماره خيليا رو اتفاقا سيو كردم كه جوابشونو ندم باور كن هم خودت تو ارامشي هم بد نشدي هم جلو دخالتا رو گرفتي

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
حالا همه اینحرفا به کنار تقصیر کی بوده هم هیچ ولی ازمن به شما نصیحت دوروز دیگه که پدرومادرشوهرتون بر ...

قراره آشتی بکنم...البته رفت و امد کنترل شده باشه‌.نه اینجوری که این خانم میگه.‌..از این لجم گرفت که با من دستوری صحبت میکنه

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹

خوب گفتی ..‌ با قوم شوهر آدم باید پررو باشه وگرنه میخورنت

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد👶         نینی یار ازت متنفرم تو ازین به بعد عمه منی (فحش به عمه آزاد)             من ریخته ام در رگ تو شیرهء جان  هی چرخ بزن در من و دل را بتکان   این هم نفسی چه حس و حالی دارد   در پیکر من دوقلب دارد ضربان 💚نی نی خوشگلم مرسی ک سالم اومدی پیشِ مامان💚
2731
ببین عزیزم من اگه یکی بیاد که خانواده کلا مخالفم باشن عمرا اگه باهاش ازدواج کنم

شوهرم مظلومه..گناه داره..دلم نمیاد ولش کنم

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
خوب گفتی ..‌ با قوم شوهر آدم باید پررو باشه وگرنه میخورنت

آخه مامانم میگه نباید اینجوری میگفتی الان میگن دخترش بی ادبه

خو ب. کردی  میخواسته با این کلک تورو خفیف وتوسری خور کنه وپیش اونا خود شیرینی کنه که عقل داشتی خدا روشکر ترزدی به هیکلش👌

بِحَقِّ الْحُسَیْن                                                            ‌‌                           اللّهمَّ عَجِّلْ لِوَلِیِّکَ.الْفَرَجْ                                                 🖤🖤🖤🖤                                                                       دعای من در              روضه ی                                                                       ابا عبدالله الحسین علیه السّلام                                                                   فقط ظهور امام زمانم
قراره آشتی بکنم...البته رفت و امد کنترل شده باشه‌.نه اینجوری که این خانم میگه.‌..از این لجم گرفت که ...

عزیزم هیچوقت نزار کسی بهت زور بگی مخصوصا فامیل شوهر وگرنه یک عمرباید بهشون سواری بدی_البته باعرض معذرت

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
قراره آشتی بکنم...البته رفت و امد کنترل شده باشه‌.نه اینجوری که این خانم میگه.‌..از این لجم گرفت که ...

اگه اصلاح شدن اشتي كن اصلاح نشدن نه 

من نميدونم تقصير درصدي هر كدومتون چقد بوده اما من بودم عروسيم نميومدن ميزاشتمشون كنار همون طور كه از عزيز ترين كساي خودمو گذاشتم

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
😳بارداريو جواب اين خاله خانباجيا رو ميدي بزارشون تو رد تماس

انقد جواب دادم که اینجوری پررو شد‌‌ فک کرد احمقم هیجی حالیم نیس...ولی دیگه جواب نمیدم

شوهرم مظلومه..گناه داره..دلم نمیاد ولش کنم

نمیگم ولش کن الان شما ازدواج کردی حق داری ولی  آدمم وقتی ازدواج می کنه مخصوصا اون سالهای اول باید سعی کنه کنار بیاد با خانواده همسرش نمیگم حالا شما این کارو کن ولی بهر حال اونا شما رو نپذیرفتن زمان میخواد تا آروم آروم باهاتون خوب شن بنظرم پیش مشاور خانواده برو

27سالمه  
اگه اصلاح شدن اشتي كن اصلاح نشدن نه  من نميدونم تقصير درصدي هر كدومتون چقد بوده اما من بودم عر ...

همه بهم همینو میگن ولی متاسفانه مامان باباش پاشدن رفتن خونه مادرم........حالا اگه من نرم شوهرم میگه پدر مادرم پیش قدم شدن تو نخواستی.....

منم بعد از زایمان یه بار میرم اگه تغییر کرده بودن ادامه میدم..اگه نه تمام

آخه مامانم میگه نباید اینجوری میگفتی الان میگن دخترش بی ادبه

مامانا همش نگران همین چیزان 

ولی تو خوب گفتی 

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد👶         نینی یار ازت متنفرم تو ازین به بعد عمه منی (فحش به عمه آزاد)             من ریخته ام در رگ تو شیرهء جان  هی چرخ بزن در من و دل را بتکان   این هم نفسی چه حس و حالی دارد   در پیکر من دوقلب دارد ضربان 💚نی نی خوشگلم مرسی ک سالم اومدی پیشِ مامان💚
نمیگم ولش کن الان شما ازدواج کردی حق داری ولی  آدمم وقتی ازدواج می کنه مخصوصا اون سالهای اول با ...

میخوام برم....اگه قراره ارتباطی برقرار بشه باید تحت نظر مشاور باشه ‌..چون ادمای عجیبین

همه بهم همینو میگن ولی متاسفانه مامان باباش پاشدن رفتن خونه مادرم........حالا اگه من نرم شوهرم میگه ...

اونا بايد بيانا ديدني زايمانت🥴

2706