1874
2079

بده تاپیک بغلی تک فرزنده حوصلش سر رفته 😂

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2064

اصلا و ابدا. من خودم یه داداش دارم اما آرزو می کنم خواهرم داشتم مامانم رو که میبینم الان چقدر با خواهرهاشه و خیلی جاها کمک کار همدیگه ان. میگم اگه بیشتر بودیم بهتر بود. تک فرزندی اصلا خوب نیس

2032

نمیدونم من دوقلو هستم. وقتی فکر میکنم خواهرم میتونست وجود نداشته باشه و من تک باشم اصلا حس خوبی بهم دست نمیده. کلا نمبتونیم دور از هم باشیم. من که دوست ندارم

ما که در سایه ی خورشید معذب بودیم،چشممان کور سزاوار همین شب بودیم..... 

به نظر من خواهر و برادر داشتن خوبیاش از بدیاش بیشتره

ولی چ قدر خنده داره ک بعضیا تنها دلیلشون برا بچه آوردن اینه ک تو پیری ازشون مراقبت کنن :/

دلم برا دوران                                                                 سرپرست گویندگان مهرداد رئیسی تنگ شده☹💔                    وقتی شارژ موبایلتون فول میشه و از شارژ میکشیدش، شارژرتون رو هم از برق بکشید. اون بدبخت همینجور به برق وصل می‌مونه و از اونور راهی نداره تخلیه کنه این حجم از انرژی رو، برای همین مجبور میشه بریزه تو خودش و به مرور گوشه‌گیر و افسرده میشه و دیگه انرژیش رو نمیتونه به بقیه منتقل کنه  مراقب شارژراتون باشین   
من۲۱اون۱۵ازموقعی که به دنیااومدمتنفرشدم ازش چون دیگه بهم توجه قبل نشدمخصوصامامانم

عزیزم من درکت می کنم خیلی سخته ولی شاید ته دل مادرت چیز دیگه باشه. چون پسرها لوس هستند و دخترها صبر بیشتری دارند. و مادر شما مجبور بوده و متوجه رفتارش نبوده

منم یه داداش دارم اما نمیدونم چی بگم هردوش یه معایبی داره براخودش دیگه

حتما بخون توی این دنیا به کارت میاداگررعایت کنی👇   وقتی با یکی قهر کردی،پشت سرش حرف نزن شاید دوباره بخوای باهاش دوست بشی، وقتی ناراحتی تصمیم نگیر،وقتی دیر میشه عجله نکن،وقتی یکیو دوسش داری زود بهش نگو بذار خودش بفهمه،وقتی خیلی خوشحالی به کسی قول نده،وقتی یکی دلتو شکست سر یکی دیگه تلافی نکن، وقتی بغضت گرفته پیش هرکسی گریه نکن شاید همون دشمنت باشه،از ته دل خوشحال بشه و آخرش اینکه اگر خودت دلت صافه فکر نکن همه مثل خودتن!!!نصیحت خوبی بود نه؟! 👌😊
2104
به نظر من خواهر و برادر داشتن خوبیاش از بدیاش بیشتره ولی چ قدر خنده داره ک بعضیا تنها دلیلشون بر ...

آره خیلی خنده داره جدیداکه اصلاحاضربه چنین کاری نیستن نمونش داییام هه

به نظر من خواهر و برادر داشتن خوبیاش از بدیاش بیشتره ولی چ قدر خنده داره ک بعضیا تنها دلیلشون بر ...

یا میگن ی دختر بیار دختر گریه کنه پدر مادرشه..

انقد بدم میاد

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2051