2733
2739
عنوان

کاشکی تک فرزندبودم😔

312 بازدید | 24 پست

دوست ندارم داداشموازوقتی که به دنیااومددیگه بهم اون توجه قبلو نداشتن پدرومادرم باهم ۶سال اختلاف سنی داریم کاشکی به دنیانمیومدیاحداقل دیرتربه دنیامیومدهمش اونودوست دارن نمیخوام داداش البته من الان ۲۱سالمه وداداشم۱۵واینکه خب وضع مالیمونم خوب نبودچرابایدمیوورداگه برگردم هیچوقت نمیذارم مامانم بچه داربشه

دوستان ریپ بزنید پست هامو چون من دوست دارم یکی نظرشو درموردپست هام بذاره

خوبه ۲۱ سالته بچه نیستی

مادر کی میایی تا من هم طعم شیرین مادر شدن رو بچشم؟ جانانم چند بار است که خواب تو را دیده ام در بغل بودی چه حس شیرینی بود بودنت .دلبندم چند تار موهای مامان و باباسفید شده پس تو نمیخواهیی بیایی و بمانی برای من برادرت تا ۳۹ هفته مهمان دلم بود چقدر حس زیبایی بود بودنش برای من اما برادرت قبل آمدن به بغلم به سوی آسمان پر کشید مادر این همه درد و رنج کافی نیست ؟؟؟؟درد از دست دادن برادرت درد نیامدن تو مادر دلم برای در آغوش گرفتنت پر میکشد تا کی حسرت شنیدن خنده هایت را بکشم مادر کی تو میایی من را صدا کنی مامان و من با همه وجودم بگویم جانم عزیزتر از جان مادر
خوبه ۲۱ سالته بچه نیستی

آره ولی داداشم ۱۵سالشه اون موقع که ۶سالم بودبه دنیااومدکاش حداقلش دیرتربه دنیامیومدش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آره ولی داداشم ۱۵سالشه اون موقع که ۶سالم بودبه دنیااومدکاش حداقلش دیرتربه دنیامیومدش

اره واقعا دختر نیاز به محبت داره ولی خب پسرا براشون مهم نیست باید بیشتر به شما توجه میکردن 

اقا هستم. عزیزمو گلم ممنوع
در جایگاهی نبودی که قرار باشه نذاری بچه دار بشن الانم این حرفا واسه سن تو نیس واسه کسیه نصف تو سن د ...

نه من ازاون موقع همین حسوپیداکردم که به دنیااومده خیلی اخلاقم بدشدالبته من اون موقع خودم اصرارمیکردم داشته باشم که بعدازبه دنیااومدنش برعکس شدچون اطافیانومیدیدم چندتاچندتادارن فکرمیکردم خوبه هه اصلاهم خوب نبوداونایه مشت دهاتی بودن که چندتا چندتابچه داشتن

2740
اره واقعا دختر نیاز به محبت داره ولی خب پسرا براشون مهم نیست باید بیشتر به شما توجه میکردن 

الان یه بچه میووردن بهترنبودواسش کم نمیذاشتن که بچه به یه جایی برسه الان همش توجه هارفت رواون ازمن غافل شدن ومن هیچی نشدم ودارن به اون میرسن که یه چیزی بشه اخه چرادوتابیاری فقط یکیش به جایی برسه یکی میووردی همونم به یه جایی میرسوندی

نه من ازاون موقع همین حسوپیداکردم که به دنیااومده خیلی اخلاقم بدشدالبته من اون موقع خودم اصرارمیکردم ...

خب حالا که داری دیگه کنار بیا

دهاتیم حرف درستی نیس

سعی من دیدت رو تغییر بدی

امضا ندارم انگشت میزنم
الان یه بچه میووردن بهترنبودواسش کم نمیذاشتن که بچه به یه جایی برسه الان همش توجه هارفت رواون ازمن غ ...

بازم میتونستم به همون اندازه هم به تو توجه کنن الان ما هفتا بچه هستیم 

اقا هستم. عزیزمو گلم ممنوع
به نظرم خودخواهیه که بخواهیم تو فرزنداوری پدر و مادر هم نظر بدیم

نه خودخواهی نیست خودخواهی اینه که ازفرزنده اول غافل بشن وبه فرزنددوم توجه کنن

خب حالا که داری دیگه کنار بیا دهاتیم حرف درستی نیس سعی من دیدت رو تغییر بدی

نه واقعادهاتی بودن چون خیلی بی فرهنگ بودن اون موقع بچه بودم نمیفهمیدم الان که یادم میادخیلی بی فرهنگ بودن جدی میگم خیلی رفتاراشون بی فرهنگی بودیه باریادمه یه باردختره صاحبخوپمون که یه بچه دهاتی بودمیومدتودمپایی من آب میریخت ازبی فرهنگیشون بوددیگه

بازم میتونستم به همون اندازه هم به تو توجه کنن الان ما هفتا بچه هستیم 

نتونستن نوجه کنن درتوانشون نبودوقتی درتوانشون نبودچرابایددومیومیووردم