2733
2734
عنوان

کاشکی تک فرزندبودم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 312 بازدید | 24 پست
دیگه گذشته اما تو به بچهات کم نزار و بهشون جبران کن

من خودم بیش ترازیکی عمرن بیارم الانم داداشه بیشعورم واسم قلدری میکنه منم میزنه

دوستان ریپ بزنید پست هامو چون من دوست دارم یکی نظرشو درموردپست هام بذاره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا ۲۱ سالته؟؟؟من ۳ تا داداش دارم هر۳ تاشون ازم بزرگترن با تمام وجود دوسشون دارم ولی یکیو کمتر

ایرانم 💔🖤سراپا اگر زرد و پژمرده اییم  ولی دل به پاییز نسپرده اییم💔چو گلدان خالی لب پنجره  پر از خاطرات ترک خورده اییم😔اگر داغ دل بود ما دیده اییم🖤  اگر خون دل بود ما خورده اییم😢💔 اگر دل دلیل است آورده اییم  اگر داغ شرط است ما برده اییم😔🖤اگر داغ دل بود ما دیده اییم🖤 اگر خون دل بود ما خورده اییم😢اگر دل دلیل است آورده اییم💔 اگر داغ شرط است ما برده اییم😢💔🖤
2728

چقدر حساسی

ما چهار بچه ایم ولی همشونو دوست دارم

بنظرم هرکدوممون یجوری براشون عزیزیم

فک کن یکی مهربونه یکی زبون درازه یکی قدش کوتاهه یکی خوشگل و نانازه و هرکدووووم یه خصلتی داره که مامان و بابا کیف میکنن نگاشون کنن

نه واقعادهاتی بودن چون خیلی بی فرهنگ بودن اون موقع بچه بودم نمیفهمیدم الان که یادم میادخیلی بی فرهنگ ...

الان شما بی فرهنگی که داری به دهاتیا توهین میکنی

من یعنی یه دونه صرفا جهت نمونه  
نه واقعادهاتی بودن چون خیلی بی فرهنگ بودن اون موقع بچه بودم نمیفهمیدم الان که یادم میادخیلی بی فرهنگ ...

اخه اوسکل خانم تو که شهری هستی هیچ پخی نشدی توکه شهری هستی الان خیلی فرهنگ داری عقده ای 

#انسانم_آرزوست                                                                      یه مامان مجرد                                                        طبیعت گردوکوهنورد.                                            آنکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست😑
2740
من خودم بیش ترازیکی عمرن بیارم الانم داداشه بیشعورم واسم قلدری میکنه منم میزنه

اون دیگه از بی تدبیری پدرو مادرته

دختر من از پسرم پنج سال بزرگتره منو پدرش به پسرم اجازه نمیدیم از گل نازک تر بهش بگه

با هم خیلی خوبن

🌹💚❤️منمشتعلعشقعلیمچهکنم❤️💚🌹                    درخواست دوستی نمیپذیرم لطفا درخواست ندین

خانومی اتفاقا الان این شما هستین که با طرز حرف زدنتون دارید فرهنگتون رو به همه نشون میدین و اینکه کی بی فرهنگ کی با فرهنگ از روی صحبتهاتون مشهوده 

درضمن شاید یکی دوست داره بچه زیاد داشته باشه دلیل بر بی فرهنگیش نیست و به شما ربطی نداره و حق قضاوت کردنش رو ندارین

و دهاتی بودن مگه فحشه که اینطور ازش استفاده میکنین

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم