2737
2734

شاید الان خیلیا بگن که ما خوبیم و غیره من با حجاب کسی کار ندارم و عقیده هرکی براش مقدسه توهین چیز جالبی نیست چه بسا هستن چادری های بد و هستن مانتویی های فوق العاده مومن پس ذات ادم برمیگرده به اصالتش نه حجابش من با چادر احساس افتخار میکنم 

دخترم همه زندگیمه😍😍
فک کنم لازمه تاریخو یه بار بخونین  یعنی چی ایران باستان یهودی بوده؟ یا دین زرتشتی شاخه ای از د ...

زرتشت 500 و اندی قبل از میلاد بود حضرت موسی 1000 و اندی قبل از میلاد چه تاریخی خوندید؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من مانتویی بودم چادری شدم راضیم

🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت. 
2731
الان دیگه غیر ممکن کسی چادری بشه

اصلا نیست. دوسته. دوستم مانتوییو بیحجاب بود الان چادریه وخیلی خوشتیپ ازینا ک ساق دستو روسریو ست میمنن ازدواجم کرد شوهرشم مذهبی انگار خارجیه خوشگل با هم رفتن کربلا.... 

🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت. 

من مانتویی بودم تو ۱۹ سالگی چادری شدم،تو یه مقطعی از مردها متنفر شده بودم از نگاه های هرزه شون اذیت میشدم برا همین چادری شدم، تو سن ۲۵ سالگی هم دوباره مانتویی شدم هر دو به اختیار و انتخاب خودم بود،اصلا هم پشیمون نیستم که تو اون مدت چادری بودم الان هم از مانتویی بودنم پشیمون نیستم

قابل توجه همه ایران از قبل برهنه نبوده و الان درسته دین اسلامه ما نگفتیم چادر بکنید سرتون به عقیده دیگران احترام بزارید چه با چادر چه بدون چادر .چادر چیزی که تو دین گفتن عباییه که زنارو میپوشونه اونم برای خودشون خوبه و مورد ...جنسی قرار نمیگیرن 

توهین# ممنوع

دخترم همه زندگیمه😍😍
2740
شما بدیهیات دین رو هم منکر شدید چه حرفی می زنید  حضرت داوود حضرت دانیال حضرت سلیمان و این همه ...

من دین رو منکر نشدم بهتر یه بار دیگه چیزی که نوشتمو بخونین یهودیان قومی نشأت گرفته از بنی اسرائیل هست و اسم دینشون اینطوری اومده مگه موسی و پیامبرای دیگه چه فرقی با هم داشتن مگه تعالیم متفاوتی رو به پیروانشون میگفتن؟؟؟؟ 

زرتشت 500 و اندی قبل از میلاد بود حضرت موسی 1000 و اندی قبل از میلاد چه تاریخی خوندید؟

همون تاریخی که تو نخوندی😏طبق چیزی که خبر گزاری مهرم گفته موسی کمتر از ۶۰۰ سال پیش از میلاد مسیح بوده

دست و بال آدمو میگیره چیز مزخرفیه به نظرم کسی که بخواد حجاب کنه با همون مانتو هم میتونه و اینکه چ ...

اتفاقا چادر مال ایرانیاست عربها چادر نداشتن عبا داشتن

الان چادر عربیارو نگاه کنی شبیه همون عبای مردونست

2706