1874
2079

من

پشیمونم

وقتی جوابتونو تو بحث ندادم به این معنی نیست که نظرتونو پذیرفتم فقط به خاطر اینکه حوصله بحث ندارم و به خیلی از نظرات کاملا بی توجهم و کاربریم هم عزیزه برام😐😁افراد مذهبی و ارزشی ریپلی نکنید لطفا          حقیقت نه به رنگ است ُ نه بو،نه به های است ُ نه هو،نه به این است ُ نه او،نه به جام است ُ نه سبو،گر به این نقطه رسیدی؛به تو سربسته و در پرده بگویم تا کسی نشنود این راز گهر بار جهان را آنچه گفتند و سرودند.......تو آنی، خود تو جانِ جهانی، گر نهانی و عیانی، تو همانی که همه عمر به دنبال خودت نعره زنانی، تو ندانی که خود آن نقطه‌ی عشقی، همه اسرار نهانی⛓❤

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

من برعکسش شدم- چادری بودم - مانتویی شدم

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤خیال تو👈A👉مرابیخیال عالم کرد❤کاربرعزیزی که داری امضامو میخونی میخوام بهت بگم اول و آخر زندگیت فقط همسرت برات میمونه و بس،پس بخاطر هیچکس و هیچ چیزی باهمسرت بد نشو،،،حالا یه لبخند خوشگل بزن و مثل اولین روزهای عاشقیتون باهم رفتار کنید، برای یه زندگی جدید هنوزم وقت دارین، پس پاشو و از امروز شروع کن ، مرسی که امضامو خوندی برای سلامتی نینیم یه صلوات مهمونم میکنی؟؟؟خدا تورو هدیه داده ب من ان شاء الله صحیح و سالم بغل بگیرمت  ممنونممممم خداجونم 🙂 کاربرعزیز  از خدا میخواهم هرچی که به صلاحته برات اتفاق بیفته و لایق بهترین ها باشی                                                             💫اللهم صل علی محمد و آل محمد💫
2077
من پشیمونم

نپوش خب 

لااقل هرچیو می ترکونین گوگلو نترکونین من باهاش خاطره دارم💔 گوگل یار غارم بود پاره تنم بود.. هرچی نمیدونستم درجا زارت تو گوگل سرچ می کردم.. با من این کارو نکنید من جوونم آسیب میبینم میام شلوارتون و میکشم پایینا:(

من بچه بودم مانتویی بودم یه بار دیدم جلوی چشمم یه خانوم مانتویی چقدر اذیت شد منم جوگیر شدم رفتم همونموقع چادر خریدم ۴ سال چادری بودم بعدم دوباره مانتویی شدم چون خودم با چادر اذیت میشدم

2050

من دوستم مانتویی بود خیلی آزاد

الان چادری شده 

میگه سخنرانی اقای رائفی پور گوش میداده و شهید جهاد مغنیه روش تاثیر گذاشته

و راضیه خداروشکر

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بًَُِِِِِِِِّّّّهُُُِِّّ زًَُُِِِِِِِِّّّمَُُُِِِِِِِّّیًًًُُُِِِِِِِنًًًَُُِِِِِِ آًَِِّمًُِِِِِّدًُُُِِِِِِِّهًَِِِِّ اًَََِِِِِِِمِِِِِِِّّّّ خًًًًِِِِِِِِّّاُِِِِِِِِِّّّدًًًًًَُِِِِِِمِِِِِِِِّّّ زًََََُِِِِِّهًًُُُِِِِِِّرًًُُُُِِِِِِّاًًَُُِِِِِِّّ بًًُُِِِِِِّّّاًُُِِِِِّّشًََََََِِِِِِّمًًًُُِِِِِِِِِ.ًَُُِِِِِ.ِِِِِِِِِِّّ.ًًَُُِِِِِِِّّ
2104
من دوستم مانتویی بود خیلی آزاد الان چادری شده  میگه سخنرانی اقای رائفی پور گوش میداده و شهید ...

منم‌یک ساله با حجاب شدم ..ولی خب رائفی پور روم تاثیر خاصی نذاشت 🤣

چرا؟؟؟

دست و بال آدمو میگیره

چیز مزخرفیه به نظرم

کسی که بخواد حجاب کنه با همون مانتو هم میتونه

و اینکه چادر مال ۱۴۰۰ سال پیشه و نال عرباس اگه قرار باشه ما خانما چادر سر کنیم آقایون هم باید مثل اون دوران عبا تنشون کنن😐

وقتی جوابتونو تو بحث ندادم به این معنی نیست که نظرتونو پذیرفتم فقط به خاطر اینکه حوصله بحث ندارم و به خیلی از نظرات کاملا بی توجهم و کاربریم هم عزیزه برام😐😁افراد مذهبی و ارزشی ریپلی نکنید لطفا          حقیقت نه به رنگ است ُ نه بو،نه به های است ُ نه هو،نه به این است ُ نه او،نه به جام است ُ نه سبو،گر به این نقطه رسیدی؛به تو سربسته و در پرده بگویم تا کسی نشنود این راز گهر بار جهان را آنچه گفتند و سرودند.......تو آنی، خود تو جانِ جهانی، گر نهانی و عیانی، تو همانی که همه عمر به دنبال خودت نعره زنانی، تو ندانی که خود آن نقطه‌ی عشقی، همه اسرار نهانی⛓❤
الان دیگه غیر ممکن کسی چادری بشه

اصلا هم اینطور نیست

هستن هنوز کسایی که لیاقت چادر مادرمون حضرت زهرا رو دارن دیر یا زود بهش میرسن

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بًَُِِِِِِِِّّّّهُُُِِّّ زًَُُِِِِِِِِّّّمَُُُِِِِِِِّّیًًًُُُِِِِِِِنًًًَُُِِِِِِ آًَِِّمًُِِِِِّدًُُُِِِِِِِّهًَِِِِّ اًَََِِِِِِِمِِِِِِِّّّّ خًًًًِِِِِِِِّّاُِِِِِِِِِّّّدًًًًًَُِِِِِِمِِِِِِِِّّّ زًََََُِِِِِّهًًُُُِِِِِِّرًًُُُُِِِِِِّاًًَُُِِِِِِّّ بًًُُِِِِِِّّّاًُُِِِِِّّشًََََََِِِِِِّمًًًُُِِِِِِِِِ.ًَُُِِِِِ.ِِِِِِِِِِّّ.ًًَُُِِِِِِِّّ
دست و بال آدمو میگیره چیز مزخرفیه به نظرم کسی که بخواد حجاب کنه با همون مانتو هم میتونه و اینکه چ ...

البته ک نظر هرکسی محترمه ولی خب اینطوری ک شما گفتی ب خیلی چادریا توهین میشه بهتره لحنتون یکم ملایم تر باشه

2051