2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
من دوس ندارم مادر بشم ولی دوس دارم طرفم اولین چیزاییشو با من تجربه کنه به یه نفر قبل من نگفته باشه ...

من مخالفم

بسته به تربیت افراد 

تجربه کردن میتونه مفید و مضر باشه 

چهارمین کاربری😂
2738

به این فکر نکن که دهه هفتادی هستی و سینگلی من دهه هشتادیم ازدواج خوبی داشتم الان خوشبختم اما وضعیت خانوادم جوری بود که باید سریع ازدواج میکردم از مجردیت لذت ببر و هر کاری که دوست داری انجام بده من که به قول خودت با این سن خونه داری میکنم

بله به خودشون ربط داره اما نظرمو گفتم 

دهه هشتاد به متولد ۸۰ تا ۸۹ میگن، نه فقط ۸۰ که امسال ۲۰ سالشون تموم میشه

نمی‌دونم چرا بعضیا دهه هشتادو تو متولدین سال ۸۰ خلاصه می‌کنن

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
دهه هشتادیا منطقی فکر میکنن اول نگاه میکنن طرف پول داره موقعیتش خوبه چیکاره اس بعد قبولش میکنن سن ط ...

😂

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 

من ب عنوان یک دهه هشتادی مجرد میگم که 

دهه هفتاد مثل الان ارتباطات زیاد نبود 

واقع بین باشیم 

الان فضاب مجازی هست، بچه ها ازادتر شدن (بیرون رفتن)

داشتن دوستپسر عادیه و.... 

خب طبیعتا مثل دهه ۶۰ و ۷۰ سختگیری نیست 

برای همون زودتر ازدواج میکنن 

و حقیقتا باید بگم (بعضیاشون) معیار های فوووق آبکی برای ازدواج دارن 

تمام.

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 
2706