2737
2739
درسته من خودم بااینکه ۱۷ سالگی ازدواج کردم(رسممون نیست  خودم خواستم)  ولی به بقیه اینکارو ...

بله واسه همه نمیشه ی نسخه پیچید...دست مامانتون دردنکنه واقعا گل کاشته... حتما مامان شما هم همینطورن...

اول بخون از اول بعد عزیزم حرفی بزن... گفتم اول شمارع داد بعد ۷ماه پیام دادم عکس فرستادم گفت باهام بم ...

خیلی بی منطقین ببخشید... اینجوری که مغازه دار میتونه هر روز ی قیمتی بذاره رو جنسش چون همه میخورن منم بخورم... صاحبخونه میتونه هر قیمتی بگه واسه خونش چون همه میخورن منم بخورم... کارفرما میتونه از حقوق کارگرش بزنه همه میخورن منم بخورم... پس اگه جایی کسی حقوتونو خورد ناراحت نشین اونم دوس داشته بخوره...به قول امیر کبیر که گفته اول فک میکردم کشور پادشاه دانا میخواد..بعد دیدم نه، بعد فک کردم باید وزیر دانا باشه دیدم نه...در نهایت فهمیدم کشو مردم دانا میخواد...تا موقعی آدمایی مث شما باشن هر روز ی اختلاس هر روز ی چیز جدید باید ببینیم... ادمایی با این منطق دستشون نمیرسه وگرنه میشدن مث بابک زنجانی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اهاااا خودت ۲۰ سالته ی بچه هم داری پس نمیتونی کسی ۳۰ سالشه و‌مجرده رو درک کنی حرف هایی هم ک زدی از ش ...

خواستم فقط بگم یکم برا خودت ارزش قائل باش   ولی انگار تو همه چیزو توی ازدواج میبینی   پس  راحت باش

من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده‌‌‌..
من الان خودزنی میکنم😂😂😂😂نمیدونم نمیفهمی یا از بچگیته تو که میگی دانشجو هستی چرا نمیفهمی منظورش ا ...

شوهرش چه خاله زنکه کلا میدونه توی نی نی سایت چه خبره🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️یا انقد بهش اعتماد نداره که حتی پیام های نینی سایتشم چک میکنه😂🤦🏻‍♀️

والا همسر من به قدری درک و شعور داره ک نخواد یه سایت زنونه رو باز کنه و نگا کنه....    

2728
اتفاقا من همه پیامارو خوندم تو کلا نمیفهمی با این هوشت چجوری حقوق هستی😂😂

بابا دروغ ک کنتور نمیندازه  تازه افتخار هم میکنه با این هوش و آی کیو با پارتی میره سرکار...  البته حق هم داره چون واقعا هیچکس قبول نمیکرد ایشونو استخدام کنه  درهرصورت مجبور بود با پارتی بره 😂😂🤦🏻‍♀️

من مثل تو نیستم که هر حرفیو بگم عه خوب زد تموم شد یه فحش ساده هم بهم بر میخوره دس خورده حرف زشتیهههه ...

واااای نمیتونم دیگه جواب ندم  بابا اسکل   نفهمممم   داره میگه 

دستت خورد نوشتی سلام...    یاخداااااا  لطفا با این آی کیو پایینتون بچه دار نشید یکی مثل خودتونو دیگه به جامعه اضافه نکنید...

باهوش حرف ایشون کلا به دست خوردگی ربطی نداره   نمیدونم تو چرا علاقه داری اونو به خودت بگیری....

خودت نوشتی دستم خورد نوشتم سلام

ایشون هم  تعجب کردن که   واا دستت خورد نوشتی سلام؟؟   مگه میشه...

دیگه اینو هم نفهمی کلا ازت قطع امید میکنم

بله واسه همه نمیشه ی نسخه پیچید...دست مامانتون دردنکنه واقعا گل کاشته... حتما مامان شما هم همینطورن. ...

البته توی خانوادمون بین نوه ها کلا همه از من بزرگتر هستن و مجرد..  فقط پسرداییم که ۳۲ سالشه امسال عقد کرد...

من خودم هم با خاستگارم ازدواج نکردم ک فکر کنید هول شوهر بودم   ما کلا خاستکار رو توی نطفه خفه میکردیم..

من چون عاشق شدم به قصد اینکه کنار هم باشیم ازدواج کردیم    هدف ازدواج نبوده و به هم رسیدن بوده..

و درسته تربیت و فرهنگ خانوادگی خیلی نقش داره    ولی من بیشتر این رفتارهامو مدیون عشق هستم..(عشق واقعی  ن توهم)

وگرنه اگه عشقی در کار نبود منم میشدم یکی مثل بقیه که هرروز جنگ و بحث و دعواس خونشون

برای همین من نه تنها ازدواج سن پایین  بلکه کلا ازدواج کردن رو توصیه نمیکنم به کسی  مگر با عشق 

وگرنه حتی اگه ۳۰ سالگی و با منطق ازدواج کنی  باز این عشق و علاقس ک درک متقابل رو ایجاد میکنه...

ازدواج منطقی برطبق معیار های از پیش تعیین شده هم امکان از هم پاشیده شدنش زیاده  چون ممکنه بعد از یه مدت فرد مقابل دیگه اون معیار هارو نداشته باشه... میدونین منظورم چیه..   مثلا بخاطر جایگاه اجتماعی و پول و اخلاقش اگه فرد رو برای ازدواج مناسب بدونی بدون هیچ عشقی  اگه شخص در طول زندگی یکی از اینارو از دست بده(مثلا ورشکست بشه،اخلاقش عوض بشه) دیگه شما دلیلی برای موندن توی اون زندگی نداری  یا بسوز بساز یا جدایی...

ولی عشق واقعی همه ی شرایط لازم برای پابرجا نگه داشتن یک زندگی رو  داراست..  یک عشق واقعی دوطرفه  تعهد و وفاداری و احترام و درک و خوش اخلاقی و تلاش و صبر و ....  رو شامل میشه ک طرفین برای شاد و خوشحال کردن معشوقشون این اخلاق هارو در خودشون پرورش میدن...   عشق از یه فرد بی عار و تنبل یه فرد کاری و فعال میسازه   از یه فرد لجباز و عجول  یه فرد صبور و متین میسازه...

ولی شرطش عشق واقعیه

پس کلا ازدواج نکنین تا زمانی ک عشق واقعی دوطرفه اتون رو پیدا نکردین    دراین صورت انتخاب شما صرفا ازدواج کردن نیست و به منظور به هم رسیدن و کنار هم بودن خواهد بود

بابا دروغ ک کنتور نمیندازه  تازه افتخار هم میکنه با این هوش و آی کیو با پارتی میره سرکار... &nb ...

من دیگه مخم سوراخ شد از بس بهش گفتم ولی باز میگه تو به من گفتی دس خورده کلا انگار علاقه داره بگه دس خورده😂

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
2740
واااای نمیتونم دیگه جواب ندم  بابا اسکل   نفهمممم   داره میگه  دستت خورد نوشتی ...

😂😂😂منو که روانی کرد.الان باز میاد برات طوماااار تایپ میکنه که تو معنی دست خورده رو نمیدونی و یعنی دا*دن و یه فحش حساب میشه و و و😂

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
😂😂😂منو که روانی کرد.الان باز میاد برات طوماااار تایپ میکنه که تو معنی دست خورده رو نمیدونی و یعنی ...

دیگه آی کیو پایین باشه همین میشه دیگه..

دست خوردن رو ک دست خورده میفهمه   حرف صابخونه رو هم ک کلا مطمئنم از خودش درآورده🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

بعد وقتی میگه با پارتی رفتم سرکار  و میگه تونستم رفتم  خوب کردم  دیگه نمیدونه وقتی صابخونه اجاره رو ۲برابر میکنه  تقاص همین کارشه ک داره میبینه...

کلا حرفاش باهم جور نیس  فیک و پر از تناقض   ۲۰ سالشه خودش خونه داره🤨🤣

بعد توی محله ی بالاشهرشون هم انقد همه بی فرهنگن ک همش میزنن آینه ماشینشون رو میشکنن😂😂

یا بالاشهرشون هم مثل خودشونه  یا معنی بالاشهرو نمیدونه  😂🤔

احتمالا خونشون اطراف کوهه  و سربالایی  فک میکنه بالاشهره🤣🤣🤣🤣

حتی وقتی میگه شوهرم باز کرد پیامو دید  و گف چرا اینجوری گف  دروغ گف  تا مثلا بگه ک ببین بقیه هم مثل من فکر میکنن🤣داره بچه گول میزنه

خب عزیزم چون خودت این شرایط رو می پذیرین کودک همسری براتون عادی میشه اگه دخترانتون درس می خوندن و سر ...

هر جا یه رسم رسومی داره گلم منم نگفتم که ناراضیم از ازدواجمون 

خدایا   😍 فقط خودمو، خودت خبر داریم چیکاراااا کردی برام😘پس شکرت .....واقعا شکرت !!😇