2737
2734
۲۲ سالمه دیگه پسری از رو احساسات عاشق نمیشه بعد این سن همه عشق اولی داشتن و حس حالشون رفته

وا چه خبر ۲۲ که سنی نیست بخاطر سنت الان دوست داری 

من ۳۰ ازدواج کردم 

به فکر پیشرفت زندگیت باش

دختر اقواممون ۲۶ سالش اوایل دوست داشت ازدواج کنه مثل شما ولی بعد دانشگاه رفت سرکار الان میخاد ماشین بخره و فوق لیسانس بگیره که بره قسمت حسابداری هم تو کارش پیشرفت کنه هم حقوقش زیادتر بشه فعلا هم قصد ازدواج نداره 

امیدوارم همه یاد بگیرن که ترشیده کلمه قشنگی نیس منم حتی به مجرد بالای 30 نمیگم ترشیده میگم زندگی خود ...

کاملااااا موافقم من تو تلوزیون میگن کفری میشم خوب مگه ازدواج دست خود ادمه من ۲۱ سالگی ازدواج کردم دختر دایی ام ۶ سال از من کوچیکتر بود ۱ سال از من زودتر ازدواج کرد انقدر این حرفا رو بهم زد هیچوقت یادم نمیره

🌹من به معجزه ها اعتقاد دارم 🌹خدايا خودت ميدوني چه چيزهايي در دل دارم خودت ختم به خيرشون كن❤️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

۱۴ سالگی ازدواج کرد ؟ کودک همسری انقد زیباس اخه 🙂😂😂😂

دیگه دیگه خودش خیلی راضیه الانم میگه من دخترم زود شوهر میدم کیف کردم خودم مثلا میخواد دماغمون رو بسوزنه خاله امم میگه ...جان یه فکر برا هورمونات بکن خیلی بیش فعاله😂😂من کلا جوابشو نمیدم تا حالا که خدا خیلی باهام بوده خودش زده تو دهنش همیشه نسبت بهم گارد داره

🌹من به معجزه ها اعتقاد دارم 🌹خدايا خودت ميدوني چه چيزهايي در دل دارم خودت ختم به خيرشون كن❤️
2731

عزیزم متولد ۸۱ یه پسر سه سال و سه ماهه دارم درحال حاضر هم توی اقدام دومی هستم😂

خدایا عاشقان را باغم عشق آشناکن ز غم های دگر غیر از غم عشقت رها کن تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن  

دیگه دهه ۸۰ هم بزرگ شدن کوچیک نیستن 

شما هم به وقتش ازدواج میکنی انشاالله که خوشبخت بشی

دختر عموی من هم سنه منه دهه ی ۶۰تازه عقد کرده😍😍😍به خدا خیلی خوشحالم انشاالله که خوشبخت بشه 

من داماد هم دارم برا عقد و عروسی دخترم نیومد حق میدم بهش ولی مادرم میگه غلط میکنی برا عروسیش بری😐😐😐😐

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
من دهه شصتی هستم و مجردم..شاغل هم هستم و زیاد در اجتماع هستم...گاهی نگران میشم که سنم بالاست..و شاید ...

دیگ شمام واقعا وقت ازدواجته و حتی شایدم گذشته گلم

جزا از حرف اون اقا ولی واقعا ممکنه بچه دار نشید چخبره مگه اخه تا این سن مجرد 😕نیاز جنسی نداریدشما😐😐

2740
خداحفطش کنه عزیزم 😂😂😍😍😍دومی نه دیگ گنا اره بزا یکم بزرگ شه 😅

خب بچم همبازی میخاد خیلی تنهاس😉

خدایا عاشقان را باغم عشق آشناکن ز غم های دگر غیر از غم عشقت رها کن تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن  
نه من واقعا زشتم،هیچوقتم خودم ازدواج نمیکنم چون دلم نمیخواد شوهرم ازم بالاتر باشه و مدام بزنه تو سرم ...

درکت نمیکنم 😑خدا که نمخاد بیاد تو جیبت پول بزاره کارکن خوب انقدم نگو زشتم زشتم خوب پول که داشته باشی میتونی خودتو تغییرربدی عزیزم اعتماد بنفس😘😘😍😍

خب بچم همبازی میخاد خیلی تنهاس😉

😅😅اره عزیزم چون خودم سه سالم بود برادرم بدنیا اومد مامانم میگه دلم برات کباب میشد از بس مظلوم بودی  😂😂😄ازاون جهت گفتم .اخه برادرم خیلی گریه میکرده و مامانم نمیتوتسته به من برسه 😄

😅😅اره عزیزم چون خودم سه سالم بود برادرم بدنیا اومد مامانم میگه دلم برات کباب میشد از بس مظلوم بودی ...

اوخی عزیزم😂

2706