2737
2739
عنوان

حاجت دارا نیت کنن ...

| مشاهده متن کامل بحث + 411 بازدید | 81 پست

قبول باشه الهی‌ب عالیترین نحو و ب زودی زود حاجت رواشین الهی آمین لطفا برای حل شدن مشکل برادرم ب نحو احسن دعا کنین ممنون

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
@hhana54       @خوبها       @بهارربانی    & ...

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌹🌹🌹

الهی ب عالیترین نحو حاجت روا شین الهی آمین

ممنونم خانمی

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خدا ولت نکرده یکم صبور باش

اخ چقد......یکسال دارم حرص میخورم.....کجاس ک منو نمیبینه

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
2740

دعا کن حل می شه باید با اعتقاد بخونی و مطمین باشی حتما بر آورده می شه اگرم برآورده نشد بدون که خدا بدتو نمی خواد 

اما مطمینم خدا به همه تو این روز عزیز بخشیده بازم می بخشه

و حاجت روا می شیم

امام صادق (علیه السلام) فرمود: همیشه مؤمن در خیر و آسایش است تا هنگامى که عجله نکند. در غیر این صورت ناامید مى شود و دعا را ترک مى کند. به درستى که بنده هنگامى که دعا مى کند خداوند متعال در صدد برآورده ساختن حاجت اوست تا زمانى که او عجله نکند

خدا بنده هاشو تنها نمی زاره  فقط باید باور داشته باشی

حرفات قشنگ بود.....میشه توواسط من بشی باخدام.....بگی منو کمکم کنه

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 

آخه من کیم عزیز دل 

تو خودت باهاش حرف بزن مطمینم جوابتو می ده 

امیدوار باش 

ناامیدی کار شیطونه 

حتی تا آخرین لحظه امید داشته باش اینو مامانم می گه همش 

من برای اینکه این جمله رو قبول دارم حالم خوبه بیشتر 

منم دعا می کنم خوشبخت شی عزیزم 

امیدوارم بهترینا واست رخ بده 

و از شادی و خوشحالی پست حجت روا شدن بزاری 

به امید❤❤❤❤ خدااا❤❤❤❤