2733
2739
عنوان

حاجت دارا نیت کنن ...

| مشاهده متن کامل بحث + 411 بازدید | 81 پست

سلام عزیزم اسمم فاطمه هست لطفا برام دعا کنید که زودتر به حاجتم برسم

دوستان عزیزم میشه برام دعا کنید که زودتر طی همین ماه ها عروس بشم خیلی شرایط زندگیم سخت شده دیگه خسته شدم لطفا از ته دلتون برام دعا کنید خیلی این روز ها حالم خرابه خیلی حرف های مردم اذیتم میکنه از همگی سپاسگزارم یا حضرت رقیه«س» 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم مشهدی؟؟؟؟؟؟؟

میشهههههههه لطفاااااااا دعام کنی

میشهههههههه لطفا امام رضا رو به جوادش قسم بدی که مشکلم حل بشه😭😭😭😭😭😭😭😭

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
@یاس6709     عزیزم ان شاءالله با دعای استارتر به حاجت برسی

انشاالله ، همچنین شما ، انشاالله بزودی خبر بارداریتو بهم بدی انشاالله خدا خودش ایندفعه حفظش کنه و به سلامت بغل بگیریش، ممنون که به یادمی ، انشاالله خدا به دل پاکت نظر کنه