2737
2739
عنوان

بانک خون بندناف رویان

272 بازدید | 11 پست
سلام به همه خانم ها کسی از شماها برا نوزادش موقع زایمان برا بانک خون بند ناف اقدام کرده؟می دونید این کارشون آیا واقعا کاربردی هست یا نه؟شماها اطلاعی دارید؟در ضمن نمونه ها رو چه مدت نگه می دارن؟ممنون از راهنمایی شماها
گمونم باید زودتر از این برا این کار اقدام میکردی من هزینه هاش برام زیاد بود نتونستم
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزیز الان سخته وای پگیر باش چون ماه بالا را سختر قبول میکنن ولی اگه پیگیری کنی میشه ،... هر ماه بابت نگه داری انگار هزینه میگیرند ... ولی زنگ بزن بپرس .... این کار خیلی عالی و عاقلانه هست .... اگه خدایی نکرده برای فرزند شما و پدرو مادرش و شاید بعضی از أقوام درجه یک و هر کس که هماهنگی داشته باشه مشکلی پیش بیاد از سلول های بنیادین استفاده میکنند ... با توجه به سونامی سرطان در ایران این حرکت بهترین حرکت ممکنه هست
لابلای گل سرخ .. در میان کوچه سبز خیال .. شادیت حس قشنگیست .... که من میطلبم
2731
سلام درمورد شرایطش برید تو سایت بند ناف رویان کامل توضیح داده. 35 هفته باید اقدام کنید. 36 هفته آزمایشهارو میدین. موقع زایمان هم خونگیر میاد بیمارستان و نمونه رو میبره. هزینه اولیه با آزمایش میشه 2 ملیون تومن. بعدش هر سال هم یه مبلغی باید بدید الان سالی هزار 115 تومنه ولی این مبلغ سال به سال زیاد میشه. تا حالا کسی ازش استفاده نکرده ولی در آینده ممکن بتونن ازش استفاده بشه. البته منم چون در حال ثبت نام کردن هستم اینارو خودشون بهم گفتن و منم عین چیزایی که اونا گفتنو اینجا براتون نوشتم
يك روز بـر گونه‌ى اين مملكت يـك بوسـه و بالاى سـرش يك  يادداشت ميگذارم و می‌روم، آنچنان زيبا خـوابيده اى كه دلم نيامد بيدارت كنم .#عزيز_نسين
راستی الان دیر نیست چون تو سایتشم نوشته 35 هفته باید اقدام کنید. هزینشم ماهیانه نیست. سالیانه ست. اینارو کامل تو سایتش توضیح داده. هفته 36 زمان اصلیه آزمایش دادنشه. خودتون هم زنگ بزنین سوال کنین حتما
يك روز بـر گونه‌ى اين مملكت يـك بوسـه و بالاى سـرش يك  يادداشت ميگذارم و می‌روم، آنچنان زيبا خـوابيده اى كه دلم نيامد بيدارت كنم .#عزيز_نسين
سلان همین الان زنگ زدم نمایندگی تبریز.گفت هفته ی سی وشش بیاین اینجا یه فرم پر میکنین و اگه مشکلی نباشه ازمایش میدین و .هزینه ش دو میلیون و سالانه 115هزار هست.ما که انشالاه اگه اونموقع دستمون باشه اینکارو انجام میدیم.
مامانی و بابایی و نی نی جونی همه باهن وارد هفته ی 21شدیم.خداجونم شکرت...
2738
عزیزم تازه توی ماه آخر می دن آزمایش ها را بدی برو قول می کنن. کاری نداره فقط یک سری آزمایش برای بماری های عفونی می دن وقتی قراردادها را مضا کنی و پول بدی فقط تاریخ زایمان را می دی اونها خودشون می یان کار خونگیری را انجام می دن