2733
2734
عنوان

علائم سکته دارم بچها کمک

397 بازدید | 50 پست

رگ گردنم سمت چپ درد میکنه تازیرگوشم  دست چپم بی حس و قلبمم کم کم درد میکنه کسی تجربه ای داره نگیدبرو  دکتر  

همه پیرمیشن ولی یکی باحسرت یکی بالذت 😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
الان بنظرم بدترین جایی که میتونه واسه راهنمایی گرفتن باشه نی نی سایته! یا به اپراتور های اورژانس زنگ ...

زنگ زدم اصلا راهنمایی نکردن جز اینکه بگن برو دکتر شاید یکی نتونه بره دکتر ادم یه راهنمایی ک می‌کنه 

دستات رو ببر بالا بیار پایین مرتب و ب ارومی... دست و صورت رو بشور سعی کن صحبت کنی .... و هر چ زودتر ...

والا کارهای خونه هم کم کم کردم با کارکردن بدتر میشم  

واگلم خب چیکارکنی قطعابایدبری دکترخودت که نمیتونی خودتودرمان کنی اگه کسی نیست ببرتت زنگ بزن امبولانس  بیادبگوحالم بده دارم سکته میکنم در خونه روهم بازبذاریاکلیدوبذاربیرون پنهانش کن جایی بگدازاونجاورداریدبیاین توخونه اگه حالت بدبودنتونستی بری دروبازکنس

والا کارهای خونه هم کم کم کردم با کارکردن بدتر میشم  

دیگه نکن بشین یکجا... درضمن چرا اسم کاربریت رو این گذاشتی حالا بدبختم نباشی با این اسم بدبختی،سراغ ادم میاد...

کاربری،سال۱۳۸۹ هستم ک رمزشو گم کرده 😒
واگلم خب چیکارکنی قطعابایدبری دکترخودت که نمیتونی خودتودرمان کنی اگه کسی نیست ببرتت زنگ بزن امبولانس ...

نه انقد حالم بد نیس که نتونم در بازکنم میگم درد م کمه با کارکردن بیشتر میشه همشم سمت چپه دستم گردنم و سینم 

دیگه نکن بشین یکجا... درضمن چرا اسم کاربریت رو این گذاشتی حالا بدبختم نباشی با این اسم بدبختی،سراغ ا ...

یکسال پیش گذاشتم چون احساس میکنم واقعا بدبختم

2706