2733
2734
عنوان

تو رو خدا یکی بیاد دارم دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 400 بازدید | 47 پست
نههه گناه داره طلاق چیه  چله سوره واقعه بگیر  کارخونگی انجام بده عزیزم این حرفا چیه

سلام چله ي سوره واقعه رو براي در آمد ميگيرن ؟ چجوريه ميشه به منم بگي؟ 

حقوقم خيلي كمه كارم خيلي زياد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه کاری نمی‌دونم 

ترشي، شيريني، پياز داغ و بادمجان سرخ شده و امثال اينا سفارش بگير و درست كن

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
2731
2740
کاشکی فقط شکم بود،من مریض بشم پول یه دکتر نداریم ،چرا شما حرفه منو بد متوجه میشین حداقل حالمو خراب ت ...

خب  گناه داره پیش خودت فک کن از عمد که نیست 

بعدم میخوای طلاق بگیری بگیر اگه وضعت خوب میشه 

از کجا میشه بیشتر راهنمایی کنید

تبليغ كن

مخصوصا تو محلتون

اگه آشپزيت خوبه هم ميتوني تبليغ كني

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
خب  گناه داره پیش خودت فک کن از عمد که نیست  بعدم میخوای طلاق بگیری بگیر اگه وضعت خوب میش ...

حداقل از فکر اجاره خونه و صاحب خونه و هزارتا کوفت خلاص میشم هزارتا دردم میشه صدتا درد

کاشکی فقط شکم بود،من مریض بشم پول یه دکتر نداریم ،چرا شما حرفه منو بد متوجه میشین حداقل حالمو خراب ت ...

همین که شوهرت سالمه وسر کار میره بازم جای شکرش هست کارهای دیگه ای هم هست که میتونه انجام بده فقط کافیه به شوهرت اعتماد کنی وآنقدر بهش فشار روانی نیاری که خودش رو گم کنه همه تو زندگی طعم نداری رو چشیدن همیشه که اوضاعتون اینجوری نمیمونه

2706