2410
2553
عنوان

تو رو خدا یکی بیاد دارم دق میکنم

399 بازدید | 47 پست

شوهرم خیلی وضعیت مالیش خرابه الان چندین ماه نتوانسته گوشت بخره به پسر هشت ساله دارم ،هیچ جا نمیتونم بزارمش که خودمم کار کنم مامانم مریضه مشکله حاد افسردگی داره،دیگه خسته شدم راه به جایی ندارم هزار بار به خودکشی فکر کردم ولی به خاطر بچم نتونستم.امشب هزارجا ما رو برده که یکم گوشت بخره آخرم نتونست برگشتیم،تو اسنپ کار می‌کنه فقط پول قسط و اجاره ماشینش هم که خراب،به نظرتون طلاق بگیرم چیکار کنم مغزم داره میپوکه

خودت تو خونه كار كن

كلي كار هست كه ميشه تو خونه انجام داد

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

ب خاطر پول زندگیتونو خراب میکنی؟!

چ دتیای بدی یکی حوصلش سر میره تو خوته میگه طلاق یکی ب خاطر پولمیگه طلاق

اون همه بدبخویو زحمتشو میبینی؟!

چرا خانوما اینجوری نامرد شدن💔

●━━━━━━───────ㅤ   ⇆    ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ ↻ تحمل کن،ميدونم حواس هيچکي بهت نيست*_*   انصاف نيس آدم بيشترازسنش احساس خستگي تو فکرش باشه:/                                                •°•°قصه ی خوابیدن “وجدان ها”روی خوابیدن “اصحاب کهف”را سفید کرده!!!!•°•°                            ما از تو به غیر از تو نداریم تمنا:)

طلاق چیه آخه.ی پسر هشت ساله داری.تروخدا نکن این کارو.کارای خونگی هست اونارو انجام بده.ان شالله مشکلت حل میشه.فقط از فکر طلاق بیا بیرون

خدایاشکرت بابت همه چیز زندگیم♥️
2706