2737
2734
عنوان

چرا همه انقدر دغدشون شده ظاهر ؟ یعنی تماما فکر ظاهرن

| مشاهده متن کامل بحث + 786 بازدید | 48 پست

[QUOTE=337018099]هیچی ولش کن شما به نچرال بودنت برس🤣🤣🤣🤣[/QUOTEنمیفهمم تو چرا انقدر برخورد بهت انگار توجای دوستم بودی تو یکم برو به شعورت برس که وقتی یه نفر نظرشو میگه توهین نکنی بهش 

نی نی سایت ،شهر عجایب...😐😶
خدااااایی ناخن کاشت چیز روتینی هست ‌ و عملی حساب نمیشع دیگه  خاله من با ۸۰ سال سن ژلیش داره هم ...

بابا اینا بدبختن اجازه یه کاشت ناخن ندارن فقط میان اینجا زرت و پرت میکنن و حسودیه بقیه رو میکنن

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
بابا اینا بدبختن اجازه یه کاشت ناخن ندارن فقط میان اینجا زرت و پرت میکنن و حسودیه بقیه رو میکنن

برا چی اجازه نداشته باشم دقیقا مثلا تو عهد بوقم یا چیی حسودی بقیه لابد اون بقیم تویی کج فهم اصلا اصل مطلبو نمیگیری فقط به خودت میگیری😏

نی نی سایت ،شهر عجایب...😐😶

عزیز دلم مگه کاشت ناخن چی هست که کسی بخواد حسودی کنه؟ چیزی جز کثیفی داره که همه مون میگیریم و با حالت چندش میندازیم سطل آشغال؟بهتره به نظر هم دیگه احترام بذاریم من ترجیح میدم امل باشم و کسی رغبت نکنه بهم نگاه کنه تاخودمو با هزار روش به نمایش بذارم💜

مثل الان خودم قبلا واقعا به بینیم زیاد ک گیر نمیدادم الان حس میکنم باید برم عمل کنم واز بقیه عقبم و ...

من داخل یک کتاب خونده بودم که نوشته بود: "یک زن به‌شدت تحت تأثیر احساس او به ظاهرش است و یک لحظه بد در این مورد می‌تواند موجب سقوط عاطفی او شود. استاندارهای غیر منطقی زیبایی شناختی رو جامعه به زنان تحمیل می‌کند. متاسفانه زنان فکر می‌کنند مردها آن‌ها را به همان شیوه‌ای ارزیابی و مقایسه می‌کنند که زن‌ها خودشان را قیاس می‌کنند.

دکتر جونی جانستون، نویسنده و روان‌شناس بالینی، نوشته است پس از اینکه طاعون بابونیک یک‌سوم جمعیت اروپا را از بین برد، استاندارد ایده‌آل برای زیبایی زنانه، بارداری بود. حتی اگر زنی مجرد بود، ترغیب می‌شد ظاهری داشته باشد که بر قدرت باروری او صحه بگذارد. کافی است به نقاشی‌های بزرگ رنسانس در دوره ویکتوریا نگاهی بیندازید تا متوجه شوید که ایده‌آل زنانه در آن روزها، داشتن برجستگی‌، سینه‌هایی بزرگ و هیکلی گردتر از ایده‌ال امروز بود. برعکس امروز مدل‌های این نقاشان بسیار لاغر و نحیف نبودند، بلکه زنانی فربه و چاق بودند، زیرا در آن زمان چاقی نشانه مهم احساس‌گرایی و لذت جنسی در زنان بود. ایده‌آل زن لاغر به دهه 1920 برمی‌گردد. در این دهه حقوق مدنی زنان رشد کرد و زن‌ها به‌تدریج تصاویر زنانه سنتی را پس زدند. از آن زمان لاغری و نحیف بودن مد شد که آن هم پیامدهایی چون اختلالات تغذیه‌ای به همراه داشت."

ادم چندشش میشه وقتی نگاه شما نچرالا میکنه بس که قیافتون هچل در هفته عین قوزمیتین دلتونم خوش کردید نچ ...

باشه شما راست میگی

رحمت و مغفرت خداوند بر همهٔ مدافعین ایران عزیز🇮🇷♥️
2738
ادم چندشش میشه وقتی نگاه شما نچرالا میکنه بس که قیافتون هچل در هفته عین قوزمیتین دلتونم خوش کردید نچ ...

نه میدونی‌چیه همه مثل شما نیستن اینقدر اعتماد به نفسشون کم باشه که بخوان فقط به صورتشون‌گیر بدن

اشتباه مردی شما اگه دوس داری هودتو عروسک پلاستیکی کنی حرفی نیست پلی غلط میکنی به بقیه ای که دلشون نمیخواد شکل عملی حال بهم زن بشن توهین میکنی

باشه شما راست میگی

والا نمبدونم چی تو‌خودشون دبدن فکر مبکنن زیبان‌منو شوهرم که هر وقت اینارو‌میبینیم شکل اسکولا نگاهشون میکنیم و میخندیم

حالا فکر‌میکنه افتخااااره و چبکار کرده 

گویا با باطن و طرز تفکر و تحصیلات و هنراشون جاها عوض شده

به اصطلاح هر چی توشون خالی تر....

والا نمبدونم چی تو‌خودشون دبدن فکر مبکنن زیبان‌منو شوهرم که هر وقت اینارو‌میبینیم شکل اسکولا نگاهشون ...

بابا دوست داره عمل کنه

عمل بکنه

فقط نیاد ما رو بخوره

بعضی ها ادب که ندارن ، نمی فهمن چی میگن

نمیخوام توهین کنم شاید خودش بدون عمل قیافش شبیه قوزمیت بوده فکر میکنه بقیه هم همینطورن😓

***بعدش  انگار ما تو جامعه نیستیم

همه عملی قشنگ دیدم هم نچرال قشنگ

هم عملی دیدم که نمیگم زشت حداقل سلیقه من نیست هم نچرالی دیدم سلیقه من نیست

رحمت و مغفرت خداوند بر همهٔ مدافعین ایران عزیز🇮🇷♥️
بابا دوست داره عمل کنه عمل بکنه فقط نیاد ما رو بخوره بعضی ها ادب که ندارن ، نمی فهمن چی میگن نمی ...

اره والا نمبدونم چشونه فکز‌مبکنه عمل کرده الان کاپ زیبایی بهش داده ما بابد در دهنمونو ببندین خانم حرف بارمون کنه؟ تو اگه از قبافت حالت بهم مبخورد رفتی عمل کردی دلیل نمیشه به بقیه ام بتوپی

2706