2737
2739
عنوان

چرا همه انقدر دغدشون شده ظاهر ؟ یعنی تماما فکر ظاهرن

| مشاهده متن کامل بحث + 796 بازدید | 48 پست
اخه طرف دیدم دکتره استاد دانشگاهه همه دغدغش همینه مامان خودم هرروز با خالم حرفاشون همینه البته که بل ...

سواد آکادمیک موثر هست اما اعتماد به نفس از هر چیزی مهم تره. کسی که توو ظاهر افراط میکنه اعتماد بنفس نداره، کسی که هر روز در مورد همین چیزا حرف میزنه شاید عمقی توو زندگی نداره، هزارتا عامل روانی هست که مؤثره ولی خب متاسفانه فرهنگ و شرایط و... در طول سال ها ما رو به حاشیه و سطح کشونده و به این راحتیا هم به عمق زندگی برنمیگردیم

من فکر میکنم واقعا یک تغییر فکری در این زمینه لازمه.

چون یک حالت مسابقه مانندی برای بعضی خانم ها شده که فکر میکنن اگه عمل نکنن، از بقیه عقب افتادن و دیگه حالت افسردگی بهشون دست میده. 

این فکر باید عوض بشه و اون حس عزت نفس باید تقویت بشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم ژل لب و بینی و کاشت ناخن خیلی هیچ حساب میشن شما دگ امل تشریف دارین برو تو داهاتتون زندگی ...

پس چی دقیقا از نظر شما چیزی حساب میشن؟ بعدم اینکه یه نفر خودش باشه نشونه امل بودنه؟؟ بعدم الان دهاتیام اینکارارو میکنن محض اطلاعت خانم باکلاس پلاستیکی

نی نی سایت ،شهر عجایب...😐😶
نمدوم به  ولی پولا رو از کجامیارن خداییـ

دقیقا من دختر عموم گوشی یه زور خرید دوسال پیش ۱۸ سالش شده رفت دماغشو عمل کرد ۷۰ میلیون😐

2731

به نظرم تا یه حدی که مثلا گاهی بینی مشگلی داشته باشه و از ای دسته موارد مشگلی نداره و لازمه کلا برای اعتماد به نفس یه خانوم ولی بعضی ها دیگه از حد به در میکنن و قیافه شونو واقعا از حالت عادی در میارن

پس چی دقیقا از نظر شما چیزی حساب میشن؟ بعدم اینکه یه نفر خودش باشه نشونه امل بودنه؟؟ بعدم الان دهاتی ...

واقعا حق گفتی اینا از اینان ک فک میکنن حالا بره کاشت کنه یا ژل بزنه خیلی باکلاس میشه والا ادم ۰ندشش میشه نگاه بعضیاشون میکنه

میشه لطفا صلوات مهمونم کنید
دقیقا من دختر عموم گوشی یه زور خرید دوسال پیش ۱۸ سالش شده رفت دماغشو عمل کرد ۷۰ میلیون😐

بخدا یعد هی مینالن میگن نداریم

پس چرا من میگم نداریم واقعاااا نداریم😑

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2740
من فکر میکنم واقعا یک تغییر فکری در این زمینه لازمه. چون یک حالت مسابقه مانندی برای بعضی خانم ها شد ...

مثل الان خودم قبلا واقعا به بینیم زیاد ک

گیر نمیدادم الان حس میکنم باید برم عمل کنم واز بقیه عقبم واز اینجور داستانا

واقعا حق گفتی اینا از اینان ک فک میکنن حالا بره کاشت کنه یا ژل بزنه خیلی باکلاس میشه والا ادم ۰ندشش ...

طرف به من میگه دهاتی خبر نداره دهاتیا الان بیشتر من شهر تشین به خودشون میرسن الان دیگه تو دهاتم باشی همه گوشی دارن نیفهمن دنیا چه خبره

واقعا حق گفتی اینا از اینان ک فک میکنن حالا بره کاشت کنه یا ژل بزنه خیلی باکلاس میشه والا ادم ۰ندشش ...

ادم چندشش میشه وقتی نگاه شما نچرالا میکنه بس که قیافتون هچل در هفته عین قوزمیتین دلتونم خوش کردید نچرالید

راحت بگین یا پولشو ندارین یا اجازه شو 

دگ اینهمه زر مفت زدن نداره که😂😂😂

ادم چندشش میشه وقتی نگاه شما نچرالا میکنه بس که قیافتون هچل در هفته عین قوزمیتین دلتونم خوش کردید نچ ...

معلومه سرتا پاعقده ای ،مردم روشون نمیشه بهت بگن چقدر زشتی برو بابا ،با کلاس 

میشه لطفا صلوات مهمونم کنید

خدااااایی ناخن کاشت چیز روتینی هست ‌ و عملی حساب نمیشع دیگه 

خاله من با ۸۰ سال سن ژلیش داره همیشه 

خیلی هم خانم و موقره 

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...
2706