2737
2739

7 هفته و چند روزمه

چند روزه لکه بینی کم داشتم از دیروز مقدار لکه زیاد شده

صبحم اولش خون شد بعد قهوه ایی

دارم سکته میکنم... درد شکم صبح یکم دارم که به پام میزنه. عصری م نوبت سونو دادن ببینم چی شده. 

اگه کسی تجربه داره کمکم کنه 😢

باید استراحت مطلق کنی

چیزی نمیشه 

ابو حمزه ثمالى گوید: در نزد امام سجاد(ع) سخن از گرانى قیمت‌ها رفت، آن‌حضرت فرمود: «بر من از گرانیش چه باشد؟ اگر گران شود روزى با اوست و اگر ارزان گردد نیز با او است (یعنى با رزّاق است نه با من) از غيرت ورزيدن بيجا بپرهيز كه اين كار، زن سالم را به بيمارى مى‌كشانَد و پاک دامن را به گناه.《از نامه۳۱ نهج البلاغه 》به همه اونایی که به جایگاه و ارزش زن در اسلام نقد دارن یا به هر دلیلی قبولش ندارن، پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" از شهید مطهری رو مطالعه کنن. بهتون قول میدم پاسخ همه ابهاماتتون درباره زن و جایگاه زن رو میگیرین و به دین قشنگمون افتخار میکنین :)  میتونید "اپلیکیشن شهید مطهری" رو نصب کنید و بصورت رایگان این کتاب رو مطالعه کنید.راجع به امر به معروف و نهی از منکر هم اینو بگم که، "رطب خورده منع رطب کی کند؟"، روایتی جعلی و دروغینه و اصلا سند معتبری نداره و ساخته و پرداخته یسری معاند هستش؛ ما به هم ربط داریم و امر به معروف و نهی از منکر واجبه...! ♡ goftino.com/c/0J0xHX
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

شما ک چن روزه لکه بینی دارین باید زودتر دکتر میرفتین تا شیاف براتون بنویسه حالا انشالله ک نی نیت صحیح و سالمه

خدایا خودتم شاهد بودی که چقد سختی کشیدیم و چقد دلمون شکست و همچنان دل میشکونن.. به هر سازی ک این روزگار زد رقصیدیم...خدایا بند دلمو محکم کن انقد محکم که هیچ وقت پاره نشه🥺به ما صبر و توان و تحمل بده تا از امتحان تو سربلند بیرون بیایم🙏(از خیلیییی از آدما گله دارم همشونو روز قیامت تسویه میکنم) اگه ی صلوات ب نیت رز من بخونین ی دنیا ممنونتون میشم 

استراحت کن و زیر نظر دکتر شیاف مصرف کن یدونه صب یدونه شب 

🌹کودکم برای سومین بار کلبه کوچک شکمم را با عطر حضورت پر کردی ، عاجزانه میخواهم بمانی ، بمان و به لحظه های بی رنگم رنگ زندگی بپاش 🌹التماس دعا دارم از همتون 🌹... خدا رو شکر که بالاخره خدا به دل منم نظر کرد و توی بهار ۹۷ گل پسرم رو توی آغوشم گذاشت .... 🌷از ته قلبم ارزو میکنم همه منتظرا این روزها رو تجربه کنن و مادر بشن ........ قسمت اول امضام  مال موقعی هستش که تازه باردار شده بودم و چون دیدنش حس خوبی بهم میده  پاکش نکردم ..... ❤خدایا شکر که یه بار دیگه طعم خوش حضور یک فرشته توی وجودم رو میچشم ...بی بی چکم روز ۱۶ دی ۹۹ مثبت شد.. لطفا با قلبای پاکتون برام دعا کنید تا به سلامتی بیاد توی اغوشم 🌺
2738
شما ک چن روزه لکه بینی دارین باید زودتر دکتر میرفتین تا شیاف براتون بنویسه حالا انشالله ک نی نیت صحی ...

رفتم نتونستم گفتن باید اول سونو بیاری 

سونوگرافی وقت امروز فقط دادن

استراحت کن شیاف استفاده کن.منم لک داشتم روزی دوتا شیاف دوتا امپول استفاده میکردم واس من دو هفته ای اومد لک.اما خب بعدش خدا نخاست نی نیم بمونه😔رشدش تو چهار هفته متوقف شد سقط شد خودش.علائم سقطتم درد شدید پری و خونریزیه نگران نباش

خنده را معنی ز سر مستی نکن، آنکه میخندد غمش بی انتهاست🙂🍃🕊

گلم به محض دیدن لکه باید میرفتی دکتر تا سونو بدی اورژانسی و شروع به مصرف شیاف کنی..نگدپران نباش و استراحت مطلق باش حتما حتما..عصر انشالله قلبشم میبینی خیالت راحت میشه بعدم با مصرف شیاف لکه بینیت از بین میره گلم

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
رفتم نتونستم گفتن باید اول سونو بیاری  سونوگرافی وقت امروز فقط دادن

انشالله ک نی نیت خوبه نترس

خدایا خودتم شاهد بودی که چقد سختی کشیدیم و چقد دلمون شکست و همچنان دل میشکونن.. به هر سازی ک این روزگار زد رقصیدیم...خدایا بند دلمو محکم کن انقد محکم که هیچ وقت پاره نشه🥺به ما صبر و توان و تحمل بده تا از امتحان تو سربلند بیرون بیایم🙏(از خیلیییی از آدما گله دارم همشونو روز قیامت تسویه میکنم) اگه ی صلوات ب نیت رز من بخونین ی دنیا ممنونتون میشم 
2706