2752
2734

امروز رفتم دندونپزشکی که توی نی نی سایت معرفی کرده بودن. البته خودمم تحقیق کرده بودم میگفتن خوبه. مطبش ونک بود. عصب کشی و روکش یه دندون رو گفت 16 میلیون. چه خبره آخه. ظهر تلفنی زنگ زدم گفتم هزینه ش چقدره گفت باید حضوری بیاین. رفتم اونجا 200 تومن گرفت دکتر 5 دقیقه نگاه کرد و منشی قیمت گفت. بی انصاف اگر تلفنی قیمت رو گفته بود نمیرفتم این همه راه رو.

آقایون به هیچ وجه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند، کامنت نذارند، لایک نکنند، ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یا ریپلای نکنید.

خدایا چه وضعشه/ آدم جرات نداره پاشو بزاره دندون پزشکی. چرا رسیدگی نمیشه

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزار تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست 
2731
من شهرستانم  ویزیت ک اصلا پول نمیگیرن دندونپزشکی امروز شوهرم دندونش نزدیک ب عصب بود پر کرد ۲ت ...

همینی که گفتی هم زیاده. خیلی

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزار تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست 
من هستم جانم فقد ۷سال دیگ  الان‌کنکور بدم ک۶سال بخونم قول میدم باانصاف باشم

انشاالله. امیدوارم اون زمان نظرت عوض نشه

آقایون به هیچ وجه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند، کامنت نذارند، لایک نکنند، ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یا ریپلای نکنید.
من شهرستانم  ویزیت ک اصلا پول نمیگیرن دندونپزشکی امروز شوهرم دندونش نزدیک ب عصب بود پر کرد ۲ت ...

تهران مد شده خیلیا ویزیت میگیرن. با روکش 16 تومن. 8 تومن عصب کشی 8 تومن روکش

عزیزم جاهای دیگه چند تومنه؟

چند تا دکتر خوب قیمت گرفتم همین حدودا بودن. یکی دو تومن بالا پایین. جاهای دولتی ارزونه که میگن 1 تا 2 ماه دیگه وقت میدن. منم دندونم شکسته اورژانسیه

تهران مد شده خیلیا ویزیت میگیرن. با روکش 16 تومن. 8 تومن عصب کشی 8 تومن روکش

من الان ۴تا خراب دارم ولی بخاطر پولش فعلا جرات ندارم برم.

دندون درد رو خدا قسمت مسئولین بی کفایت کنه تا بفهمن دندون جز زیبایی نیست

من الان ۴تا خراب دارم ولی بخاطر پولش فعلا جرات ندارم برم. دندون درد رو خدا قسمت مسئولین بی کفایت کن ...

واقعا. خدا خودش جواب بی کفایتی هاشونو بده که اینطوری با اعصاب مردم بازی میکنن